Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
Ręczne Paletki itd. Rury z nylonu o pojemności ładunkowej 132lbs i czarne wykończenie
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Wheel Width: | 38mm |
46mm Nieoznaczające Żelazo Odlewane Gumowe Koła Koła Silne 264lbs Pojemność ładunkowa
| Rodzaj: | Kółka |
|---|---|
| waga jednostkowa: | 4kg-5kg |
| Pojemność: | 264 funtów |
Stalowe układy rusztowe z ruchem ruchomym dla łatwej manewrowania i trwałej wydajności
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
3 cali białe szare koła z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
4 cali wielkości koła Nylon Medical Casters for Polypropylene With Bracket Material
| Rozmiar koła: | 4 cale |
|---|---|
| Kolor: | Biały + Szary |
| Rodzaj: | Płyta |
Transport Typowy hamulca koła koła koła 200/250kg ładunek 50mm Stół obrobiony
| Użycie: | Rusztowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Obrotowy/Sztywny/Podwójny hamulec |
| Pojemność ładunkowa: | 200/250kg |
Ekologiczne kółka meblowe Niebieskie kółka do krzeseł biurowych do zrównoważonych przestrzeni roboczych
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Bearing Type: | Ball Bearing |
Kółka meblowe z trzpieniem do małych szafek w wózkach i obudowach
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Nieoznaczające rolki pokrycia ze stali 100 lb obciążenia Koła gumowe do zastosowań wewnętrznych
| Type: | Casters |
|---|---|
| Feature: | Steel Covers |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
Całkowita wysokość 4 cale, średnica koła 3 cale, podwójny hamulec, kółka medyczne do placówek opieki zdrowotnej
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |

