Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
Koła z rolkami 50 mm dla rusztowania przemysłowego
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
4-calowe rozszerzające się trzpienie TPR Koła do wózków spożywczych Miękkie kółka do wózków serwisowych Producent Chiny
| Nazwa produktu:: | 4-calowe rozszerzające się trzpienie TPR Koła do wózków spożywczych Miękkie kółka do wózków serwisow |
|---|---|
| Materiał koła:: | TPR + rdzeń z tworzywa sztucznego |
| Typ:: | Koła wózka spożywczego rozszerzające się łodygi |
Kółka obrotowe gumowe o średnicy od 3 do 8 cali, z możliwością dostosowania opcji łożysk, rolkowe, podwójne łożysko kulkowe, gładkie łożysko dla wydajności
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Application: | Industry |
Ylcaster 50mm Przemysłowe kółka koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koł
| Producent: | YLcaster |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 200/250kg |
| Materiał trzonu bieżnikowanego: | Stalowe |
Wszechstronne kółkowe kółka z nylonu do zastosowań wewnętrznych
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Usage: | Indoor |
Stalowe gumowe bezmarkowe gumowe kółka 2 cali z 100 funtów pojemności i stalowe okłady
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Trwałe koła przemysłowe do płynnego i cichego działania
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Pojemność ładunkowa 275lbs Elementy z polipropylenu doskonałe do zastosowań strukturalnych wymagających solidnych właściwości materiału
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
Kółko meblowe z łożyskiem kulkowym do kół o średnicy 3-5 cali, trwała wydajność
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Load Capacity: | 10-60 KG |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |

