Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
Koła koła z hamulcem w kolorze czarnym niebieski zielony kolory Swivel Fixed Typy
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
Wyroby z nylonu o dużej pojemności obciążeniowej do kompatybilności mebli
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Compatibility: | Furniture |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Szybkie i łatwe podnoszenie z zielonym materiałem koła stalowego podnieść górny jack
| Rozmiar górnej płyty: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
Ręczne palety samochodowe itp. Meble, koła, koła, koła, koła, koła, koła
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Okrągłe koła z cynkowym pokryciem zwiększają produktywność i wydajność pracy
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
200/250kg Pojemność Rdzenia stali stałej Przemysł Koło obrotowe z opakowaniem z cynkiem
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk podniebieniowy |
|---|---|
| materiał koła: | PP/PVC/PU/Kauczuk |
| Zastosowanie: | Transport |
2.5 Inch Czarny poliuretanowy kółko z podwójnym łożyskiem kulkowym
| materiał koła: | poliuretan |
|---|---|
| Typ łożyska: | Podwójne łożysko kulkowe |
| Kolor koła: | czarny |
Przemysłowa wytrzymałość z nylonu, stali, uchwyt medyczny z wysokością 4 cali
| Rozstaw otworów na śruby: | 76*61mm |
|---|---|
| Całkowita wysokość: | 4 cale |
| Zatrzymaj: | Podwójny hamulec |

