Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd.

  • Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter
marki WBD
Ilość pracowników 200~300
Coroczne wyprzedaże 8000000-10000000
Rok założenia 1997
pc Export 50% - 60%

Wprowadzenie

GUANGZHOU YLCASTER METAL CO., LTD.

Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy 0

 

Założona w 1997 roku, Guangzhou YLcaster MetalCo., Ltd. jest najbardziej znanym producentem, dostawcą i eksporterem kółek i wózków ręcznych w Chinach.Nasza fabryka o powierzchni 35 000 metrów kwadratowych znajduje się w mieście Yangjiang w prowincji Guangdong i zatrudnia ponad 20 ekspertów i około 250 pracowników zajmujących się innowacjami, tworzeniem i produkcją.

 

Jako profesjonalna firma odlewnicza od ponad 20 lat, nasza firma specjalizuje się w badaniach, projektowaniu, produkcji i eksporcie kółek. Nasz zespół badawczo-rozwojowy będzie współpracował z Tobą w celu spełnienia specjalnych wymagań dotyczących produktów.Głównymi rynkami naszych produktów są Europa, USA i Azja Południowo-Wschodnia, a niezawodna jakość i szczera obsługa naszych produktów są wysoko cenione przez naszych klientów na całym świecie.Przy zdolnościach produkcyjnych ponad 2 mln sztuk miesięcznie, roczna kwota naszej firmy sięgnęła 30 mln USD.

Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy 1

Nasza własna marka Weibida posiada certyfikat RoHS, ISO9001:2015, a wszystkie nasze produkty są testowane pod kątem hamowania i nośności w oparciu o normę EN12531.Poza tym profesjonalna obróbka okładek i test w komorze solnej zapewniają wysoką odporność na korozję naszych produktów.

Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy 2

Aby sprostać wymaganiom rynku, zawsze zwracamy uwagę na ulepszanie i rozwijanie naszych produktów.Oferujemy ponad 2000 różnych rodzajów wysokiej jakości kombinacji kółek do prawie wszystkich zastosowań, takich jak maszyny przemysłowe, placówki medyczne, meble, wózki, wózki sklepowe, wózki widłowe, rusztowania, półki i tak dalej.

 

Jedyne, czemu się poświęcamy, to zaspokojenie Twoich potrzeb dzięki naszym wysokiej jakości produktom, terminowej obsłudze i konkurencyjnej cenie.Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Historia

W 1997 roku powstała firma YLCASTER.


W 2000 roku roczna wartość produkcji YLCASTER osiągnęła milion dolarów.


W 2005 roku portfolio produktów do kółek YLCASTER osiągnęło 200 rodzajów.


W 2009 roku powierzchnia fabryki YLCASTER powiększyła się do 20 000 metrów kwadratowych.


W 2014 roku roczna wartość produkcji YLCASTER przekroczyła 3 mln USD.


W 2016 r. portfolio produktów do kółek YLCASTER osiągnęło 2000.


W 2017 roku powstał YLCASTER Overseas Business Department.Uczestniczył w 122. Targach Kantońskich w tym samym roku.


W 2018 roku YLCASTER wziął udział w 123. i 124. Targach Kantońskich, zwiększając 15 000 metrów kwadratowych powierzchni zakładu.


W 2019 roku YLCASTER wzięła udział w 125. Canton Fair and Chicago Logistics Exhibition w kwietniu, uczestniczyła w New Delhi Logistics Exhibition w Indiach w czerwcu, uczestniczyła w Expo Ferretera w Meksyku we wrześniu oraz uczestniczyła w 126. Canton Fair w październiku.


W 2020 roku roczna wartość produkcji YLCASTER przekracza 30 milionów dolarów.

Usługa

Dzięki ponad 20-letniemu, bogatemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży kółek, YLCASTER jest pewny siebie i jest w stanie zapewnić Ci szereg wygodnych i bezproblemowych usług.


Usługa OEM: W oparciu o kompletną infrastrukturę i duży zespół możemy szybko wyprodukować różnorodne zestawy kołowe i płaskie, które spełnią Twoje osobiste potrzeby.


Usługa ODM: energiczny zespół badawczo-rozwojowy może nadążyć za zapotrzebowaniem rynku, projektować produkty w stylu rynkowym i zapewniać niestandardowe usługi przetwarzania.


Usługa OBM: Mamy dobrze znaną własną markę WBD, a zainteresowanych przyjaciół zapraszamy do przyłączenia się.


Zapewnienie jakości: przy normalnym użytkowaniu może być udzielona ograniczona gwarancja.


Usługi frachtowe: Opierając się na latach produkcji i eksploatacji, możemy zapewnić potrzebującym klientom tanie i dobrej jakości usługi frachtowe.


Usługa non-stop: całodobowa obsługa przedsprzedażna i posprzedażna online w celu zapewnienia higieny intymnej.


YLCASTER może zapewnić szereg niestandardowych usług, dużych i małych.Od projektu kółka, przez kolor koła, wykończenie powierzchni wspornika, produkcję logo, projekt opakowania, a nawet opracowanie naukowego i rozsądnego planu transportu, wszyscy możemy to zrobić.

Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy 0
Wraz z szybkim rozwojem Internetu, rozwój e-commerce stał się silniejszy.Uruchomiliśmy kompleksową, spersonalizowaną usługę dla platform handlu elektronicznego, takich jak Amazon, z mniejszym MOQ, szybszą dostawą, bardziej odpowiednim opakowaniem obsługującym handel elektroniczny i bardziej spersonalizowaną personalizacją.Kompleksowa obsługa od projektu produktu do dostawy „od drzwi do drzwi” oszczędza klientom wiele kosztów i czasu, oszczędza zmartwień i wysiłku.

 

Obecnie firma YLCASTER Metal nawiązała ścisłą współpracę z gigantami e-commerce w branży odlewniczej Amazon, takimi jak Wielka Brytania, Niemcy, Stany Zjednoczone i Kanada, i zdobyła jednogłośnie wysokie uznanie i uznanie z ich strony.

Nasz zespół

YLCASTER to silny zespół z bogatym doświadczeniem i doskonałą technologią.

Mamy 20-osobowy zespół badawczo-rozwojowy, z których każdy ma duże doświadczenie i głęboką wiedzę, jest w stanie nie tylko spełnić wymagania podstawowych parametrów produktów odlewniczych, ale także zapewnić wysokiej jakości i niedrogie spersonalizowane potrzeby dostosowywania oraz stworzyć własne, unikalne Produkty stylowe.

Zespół produkcyjno-montażowy liczący ponad 200 osób, z wystarczającym doświadczeniem i wysoką wydajnością produkcji, może zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie szybkiej dostawy w dużych ilościach.

Rygorystyczny dział kontroli jakości, każdy etap ścisłej kontroli ma na celu dostarczenie wysokiej jakości kwalifikowanych produktów.

24-godzinny zespół obsługi przedsprzedażnej i posprzedażnej online, aby nie przegapić każdej okazji, aby zapewnić satysfakcjonującą obsługę.

Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy 0

Oprócz niezbędnych szkoleń zawodowych, regularnie przeprowadzamy również różne badania i ulepszenia, takie jak ochrona przeciwpożarowa i inna produkcja bezpieczeństwa.

Pracujmy razem, aby stworzyć sytuację, w której wszyscy wygrywają!

Chiny Guangzhou Ylcaster Metal Co., Ltd. profil firmy 1

 

Zostaw wiadomość