Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
100mm białe solidne nylonowe koła 304 kółka obrotowe ze stali nierdzewnej z hamulcami hurtownie
| Nazwa produktu: | 100mm białe solidne nylonowe koła 304 kółka obrotowe ze stali nierdzewnej z hamulcami hurtownie |
|---|---|
| Styl:: | Nylonowe kółka ze stali nierdzewnej |
| Typ łożyska:: | Łożysko ślizgowe |
4-calowa wymiana koła ramy łóżka, 80 kg ładowanie kółka do łóżka szpitalnego
| Nazwa produktu:: | 4 cale 80 kg gwintowana płyta trzpienia trzpień obrotowy ABS pokrywa TPR ciche kółka medyczne łóżko |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 100x30mm |
| Wzrost:: | 125 mm |
4-calowa górna płyta Sztywne nylonowe kółka obrotowe Białe kierunkowe koła z pełnymi kołami Przemysłowe
| Nazwa produktu: | 4-calowa górna płyta Sztywne nylonowe kółka obrotowe Białe kierunkowe koła z pełnymi kołami Przemysł |
|---|---|
| Styl:: | Nylonowe sztywne kółka przemysłowe typu europejskiego |
| Rozmiar koła:: | 4 cale |
Koła żeliwne o średnicy 50 mm, lekkie, obracające się o 360 stopni, zabytkowe żelazne kółka o niskim profilu
| Nazwa produktu: | Koła żeliwne o średnicy 50 mm, lekkie, obracające się o 360 stopni, zabytkowe żelazne kółka o niskim |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie żelazne kółka |
| Rozmiar koła:: | 50mm |
2.5 cali średnicy koła, polypropylenowe koła z podwójnym łożyskiem kulkowym
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| materiał koła: | poliuretan |
| Producent: | Workbench Co. |
Precyzyjne łożyskowane koła przemysłowe z kołami o średnicy od 2 do 12 cali, odpowiednie do przenoszenia ciężkich ładunków
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |
Certyfikowane ISO/SGS/ROSH kołowe koła przemysłowe do płynnego i cichego ruchu
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Lekkie siwe koła TPR Zinkem pokryte stalowe obudowy Gładkie koło 2-4 cali promienie obrotowe
| Promień skrętu: | 2-4 cale |
|---|---|
| materiał koła: | TPR |
| Skończ.: | Ocynkowana |
20,5-calowe koła stalowe z obrotowymi kołami hamulcowymi w wykończeniu z cyku
| Wheel Diameter: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Finish: | Zinc Plated |
Niestandardowe kółka gumowe, z zinowo pokrytą, zwiniętą łodygą, zapewniające trakcję i płynne walcowanie na różnych rodzajach podłóg
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |

