Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
770LBS High Capacity 304SS Aluminium PU 6-calowe koła samonastawne
| Nazwa produktu: | 770LBS Wysoka pojemność 6-calowe aluminiowe koło PU Heavy Duty 304SS Sztywne kółka Fabryka Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw stały do dużych obciążeń z aluminium PU 304ss |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy |
ISO9001 500 kg Ładowanie 8-calowych kół przemysłowych poliuretanowych z rdzeniem aluminiowym
| Nazwa produktu: | 8-calowa obrotowa płyta górna o wadze 500 kg aluminiowy rdzeń pomarańczowy poliuretanowy wytrzymały |
|---|---|
| Styl:: | Aluminiowe, poliuretanowe, przemysłowe kółka do dużych obciążeń, typu europejskiego |
| Rozmiar koła:: | 200mm |
Przemysłowy zamek podłogowy - przyjazny dla środowiska wybór do zarządzania magazynem
| Rozmiar górnej płyty: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
| Rodzaj: | Obracać |
Uchwyt nylonowy stalowy biało-szary do zastosowań przemysłowych
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
76*61mm Bolt Hole Spacing Thermoplastic Rubber dla wszechstronnych potrzeb przemysłowych w kolorze biało-szary
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Koło z polipropylenu o dużej nośności, 4 cale, z rozstawem otworów na śruby 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
50 mm Pojemność ładunkowa 200/250 kg Koła rusztowania przemysłowego z podwójnym łożyskiem kulkowym
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Bezgłośne i odporne na zużycie koła wózka z M12x15mm ścięciem
| Rozmiar płyty: | 4 X 4,5 cala |
|---|---|
| Wysokość: | 90-125 mm |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Średnica 200 mm 300 kg Udźwig żeliwny metalowy wózek na kółkach
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza duże koło wózka o średnicy 200 mm 300 kg nośność żeliwne wytrzymałe sztywne kółka do m |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żelazne o grubości 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 cm |
90 mm Gumowe koła wiórowe do łożysk
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

