Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
275lbs Ładowana pojemność koła medyczne z 4 cali wielkości koła 4 cali ogólnej wysokości
| Rozmiar koła: | 4 cale |
|---|---|
| Całkowita wysokość: | 4 cale |
| Typ łożyska: | Precyzyjne łożysko kulkowe |
Łatwy wytrzymałość płytki montażu Casters Gładkie koło TPR Do 144 lbs Pojemność ładunkowa 2-4 cali średnicy
| Ładowność: | Do 144 funtów |
|---|---|
| Bieżnik koła: | Gładki |
| Szerokość koła: | 19-24mm |
Stalowe, lekkie, obracające się koła z -20 do 100 stopni Celsjusza, gładkie, szare koła TPR
| Zakres temperatury: | -20 do +100 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stalowe |
| łożysko koła: | Łożysko ślizgowe |
2-12 cali z stali nierdzewnej wykończenie przemysłowe gumowe koła / koła obrotowe z hamulcami kołowymi
| Blokada obrotowa: | Tak/Nie |
|---|---|
| Rodzaj koła: | TPR/Plastik/Guma/Poliuretan/Fenol/Rynek V/Stal |
| Zatrzymaj: | Tak/Nie |
Galwanizowane pokryte więcej Produkty Wysokość rozciągania 151/172/198/248mm Wysokość obciążenia 148/176/204/248mm
| Rozmiar górnej płyty: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
| Kolor: | Zielona |
Precyzyjne łożyska piłkowe z 4 cali wysokości całkowitej
| Zatrzymaj: | Podwójny hamulec |
|---|---|
| Materiał wspornika: | Nylon |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Wyrzutki mebli Czarne koło Kompatybilne z większością mebli
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Nieoznaczające rdzeń żelaza odlewanego serii przemysłowej koło obrotowe z kołem ze stali
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
Zielone kółka obrotowe 300 kg pojemność ładunkowa Galwanizowane koło stalowe 151 mm wysokość do mebli
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
|---|---|
| Wysokość rozciągania: | 151/172/198/248 mm |
| Kolor: | Zielona |
Zielone Produkty Więcej ISO Rosh CE Certyfikowane Ocynkowane Powlekane dla i Dostawców
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |

