Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
90 mm Wysokość 5 cali Bolt Rowery z 200 kg 300 kg 400 kg 500 kg Pojemność ładunkowa
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
Pojemność ładunkowa Koła rusztowania z płytą powlekaną cynkiem - pojemność ładunkowa 200-250 kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
Zielone galwanizowane koła stalowe podnoszące górne podnośniki 300 kg pojemność ładunkowa
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
100 funtów pojemność ładunkowa 4kg-5kg waga jednostkowa gumowe koła z rdzenia koła żelaza odlewanego
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Zink pokryty nierdzewnym stalowym przędzą kołnierzyki węzłowe 304 nierdzewnej stali uchwyt 500 lbs pojemność ładunkowa
| Obsługa powierzchni: | Cynkowanie |
|---|---|
| Typ rzucającego: | łodyga nici |
| Rozmiar montażowy: | 75*32 cale |
Koła przemysłowe do większych obciążeń, wysokość 148/176/204/248mm, materiał stalowy i więcej opcji
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR
| Nazwa produktu: | 5-calowe ekonomiczne kółka SS z boczną blokadą Kółka z litego nylonu Dostosuj Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Koła hamulcowe boczne SS |
| Typ łożyska:: | Typ prosty |
Precyzyjne łożyska piłkowe ze stali nierdzewnej, kołnierze medyczne, biały, szary, 275 funtów, pojemność ładunkowa, wysokość 4 cali.
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Stalowe pneumatyczne gumowe podwozie wewnętrzne 5 cali z bieżnikiem nieoznaczającym dla lekkich zastosowań
| materiał koła: | stal + guma |
|---|---|
| Wykorzystanie: | W pomieszczeniach |
| Średnica koła: | 5 cali |
Nośność od 10 do 60 KG Przyjazne dla środowiska kółka meblowe Wytrzymałe kółka obrotowe do krzeseł biurowych i mebli
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |

