Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
Waga jednostkowa 4kg 5kg Kółka gumowe z możliwością dostosowania bieżnika niebrudzącego, płynnie toczące się kółka do magazynów i zastosowań
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
125mm Średnica 770LBS Swivel Lock Żaroodporne kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | Koło żaroodporne o średnicy 125 mm o dużej wytrzymałości 770LBS Pojemność Obrotowe kółka przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, odporne na ciepło kółka o średnicy 125 mm |
| Średnica koła:: | 125 mm |
300 kg kompaktowy, obracający się blokadnik lampy z barierą stopu z wysokością rozciągania 151 mm
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
| materiał koła: | stali |
1/4-calowy wielkość dziury śruby szarość średniego obciążenia koła koloru 300Lbs pojemność
| Rozmiar otworu na śrubę: | 1/4 cala |
|---|---|
| Zakres temperatury: | 0 do 180 stopni F |
| Średnica koła: | 4 cale |
Węzły z węzłem 110 kg pojemność do obsługi materiałów przemysłowych
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
Ciężki 2,5 cali Bolt Hole Spacing Koła wózka 90-125mm Do wózków
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Fenoliczne koła przemysłowe Koła poliuretanowe Rodzaj rozszerzalny Kłódko montaż 1-4 cali Szerokość koła
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Stronne zamki hamulcowe, chłodzące wstrząsy, z kołami poliuretanowymi, ułatwiającymi manewrowanie
| Średnica koła: | 4 cale |
|---|---|
| Rozmiar otworu na śrubę: | 1/4 cala |
| Kolor koła: | Szary |
Stalowe kółka 100-300 kg pojemności ładunkowej z 3-8 kółkami gumowymi
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
| Cechy: | konfigurowalny |
Wykorzystuje się w tym celu w przypadku pojazdów o pojemności od 100 do 300 kg.
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
|---|---|
| Cechy: | konfigurowalny |
| Skończ.: | Trzpień ocynkowany/gwintowany |

