Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Koła wózków ciężkie koła gumowe średnica 8 cali wysokość 125 mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Przemysłowe silniki ciężkoobciążne z łożyskiem kulkowym o dużej pojemności ładunkowej trwałe
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Powierzchnia opakowania z zakładki z cynizu
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| Ładowność: | Do 85 kg |
Czerwony ciężki rolki 837lbs pojemność ładunkowa łożysk kulkowy koło żelazne Centrum cynizowane
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
Ciężki Czerwony Koło Żelazne Koło Środkowe łożysko kołowe do 837lbs Pojemność ładunkowa Zink pomalowany
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
| Ładowność: | Do 85 kg |
144mm Polyuretanu Ciężkie koła kołowe podwójne łożyska kulkowe Czerwone żelazo PU Gładki ruch
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| Całkowita długość: | 144 mm |
Ciężkie koła wózka z łożyskiem kulkowym 90-125 mm
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
Centrum koła żelaznego 100 mm Ciężki ICaster Trwałe koła ciężkiego obciążenia zapewniające płynną mobilność i siłę przemysłową
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |

