Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
8-calowe 300 kg Ładowanie ciężkich przemysłowych kółek 304SS
| Nazwa produktu: | 8-calowa 300 kg nośność górna płyta obrotowa zielona tpr heavy duty 304 kółka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Styl:: | Kółko ze stali nierdzewnej tpr o dużej wytrzymałości |
| Kolor koła:: | Czarny + zielony |
Ciężkie koła wózków z obrotowym / sztywnym / zamykającym mocem
| Uchwyt: | Obrotowy, sztywny, blokowany |
|---|---|
| Średnica koła: | 3/4/5/6/8 cali |
| Użycie: | wózek do wózka |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
Wyroby i wyroby z nich:
| Zastosowanie: | Transport |
|---|---|
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk podniebieniowy |
| Pojemność ładunkowa: | 200/250kg |
Złożona ze stali, ciężko napędzana rusztowanie, koło Pu z łożyskiem rolkowym / podwójnym łożyskiem kulkowym
| Zastosowanie: | Transport |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko wałeczkowe/podwójne łożysko kulkowe |
| Użycie: | Rusztowania |
286lbs Ładowanie ciężkich, zamykanych kółek, kółka samonastawne 150 mm
| Nazwa produktu: | Średnica 150mm 286lbs nośność obrotowa płyta blokująca gumowy pył może kółka samonastawne |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do kurzu z hamulcem |
| Średnica koła:: | 150 mm |
Sztywne koła Stała płyta Wytrzymałe kółka o średnicy 6 "średnica 880lbs Pojemność
| Nazwa produktu: | 6-calowa średnica 880 funtów Pojemność PP Sztywne koło Stała płyta Wytrzymałe kółka Fabryka Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka o średnicy 6 cali |
| Rozmiar koła:: | 6" |
3-8 cali ciężkie koła z naciągiem do wózków z 200-500 kg pojemności ładowania
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Płyta obrotowa 8x2 cala 660LBS Meble Zamykane kółka na kółkach
| Nazwa produktu: | Koło obrotowe 8x2 cala 660LBS Pojemność Żelazne kółka do mebli Heavy Duty z zamkiem do sprzedaży |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe, wytrzymałe żelazne kółka obrotowe z blokadą |
| Rozmiar koła:: | 8x2 cale |
200/250 kg Pojemność ładunkowa rusztowania Ciężkie kółka kołowe PU do zastosowań przemysłowych
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |

