Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
50 mm Pojemność ładunkowa 200/250 kg Koła rusztowania przemysłowego z podwójnym łożyskiem kulkowym
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Średnica 200 mm 300 kg Udźwig żeliwny metalowy wózek na kółkach
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza duże koło wózka o średnicy 200 mm 300 kg nośność żeliwne wytrzymałe sztywne kółka do m |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żelazne o grubości 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 cm |
Bezgłośne i odporne na zużycie koła wózka z M12x15mm ścięciem
| Rozmiar płyty: | 4 X 4,5 cala |
|---|---|
| Wysokość: | 90-125 mm |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
3/4/5/6/8-calowe gumkowe koła wózka z gładkim łożyskiem kulkowym
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
90 mm Gumowe koła wiórowe do łożysk
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Koła rusztowania o pojemności 250 kg z elastycznym użyciem
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |

