Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 159 produkty.
Zamknięcie Mount Koła wózka ciężkiego zębaty Stem Bolt Otwór spacjacja 2,5 cali dla zastosowań ciężkich
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Koło do rusztowań z łożyskiem wałeczkowym 8 cali, szerokość koła 50 mm do zastosowań o dużym obciążeniu
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
100 mm ciężkie koła z pojemnością 837 funtów do maszyny przemysłowej
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| materiał koła: | poliuretan |
| Wielkość: | 100mm |
Wyroby do ciężkich wózków wózków kolejek z pojemnością ładunkową 200-500 kg
| Rozmiar płyty: | 4 X 4,5 cala |
|---|---|
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
| Użycie: | wózek do wózka |
Podwójne łożyska kulkowe koła rusztowania Pojemność ładunkowa 200/250 kg Aplikacje ciężkie
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Ciężkie, czerwone, żelazne koła PU o pojemności do 837 funtów
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Centrum koła: | żelazo |
Koła z rowkiem V o wadze 100 kg, kółka o dużej wytrzymałości 50 mm
| Nazwa produktu: | 50mm 100kg długa płyta kółka kółka koła pasowe kolor cynku koła z rowkiem w kształcie litery V |
|---|---|
| Styl:: | Koła z rowkiem w kształcie litery V |
| Średnica koła:: | 50 mm |
Przemysłowe ciężkie koła obracające z poliuretanu z hamulcem w kolorze czarnym
| Producent: | Workbench Co. |
|---|---|
| materiał koła: | poliuretan |
| Styl: | Kółko obrotowe |
Żeliwna górna sztywna płyta 75 mm Czarny widelec Średnie kółka do stołu
| Nazwa produktu: | Produkcja 75 mm Płyta górna Typ Płyta sztywna Czarny widelec Żeliwne kółka stołowe o średniej wytrzy |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żeliwne |
| Kolor koła:: | Żelazo |
Czarne płyty z 2,5 cali średnicy do ciężkich zadań
| Kolor koła: | czarny |
|---|---|
| Średnica koła: | 2,5 cala |
| Kolor: | czarny |

