Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
Przemysłowe koła wiertnicze z szybkiem z silnym konstrukcją i żelaznym kołem w środku
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
|---|---|
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Wytrzymałe kółka skrętne żeliwne PU z podwójnymi łożyskami kulkowymi zapewniające płynne toczenie i dużą nośność
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
8-calowe gumowe kółka z rdzeniem żelaznym, sztywna płyta górna koła
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 8-calowe żelazne rdzenie gumowe sztywne górne kółka do dużych obciążeń |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe gumowe, stałe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 8x2 cale |
300 kg 6x2 "odporna na rdzę sztywna płyta 304SS Pu Caster Wheel
| Nazwa produktu: | WBD produkuje 6x2 "odporną na korozję sztywną płytę 304SS Czerwone PU kółka do wózków do owoców |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymały, sztywny zestaw kołowy PU 304ss |
| Kolor koła:: | czerwony |
Ciężkie koła wózków z napinowanymi kołami 90MM-125MM Obrotowe / sztywne / zamykające
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Wyroby z tworzyw sztucznych
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka o średnicy 100 mm z PP |
| Wheel size:: | 100mm |
5-calowe kółko 506LBS, szare kółka TPR z mocowaniem płytowym o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD Wholesales 5-calowe koło 506LBS Pojemność Szara sztywna płyta TPR Heavy Duty Kółka |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka 5" TPR |
| Rozmiar koła:: | 5 " |
8-calowe kółko PU z płaskim bieżnikiem 660LBS Dolly Heavy Duty Kółka
| Nazwa produktu: | 8-calowe koło PU z płaskim bieżnikiem 660LBS Sztywna płyta Heavy Duty Casters Producent Chiny |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe, stałe, wytrzymałe kółka z pu |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
OEM 125mm ciężkie koła kołowe 200kg pojemność stała płytka koła kołowe Producent
| Nazwa produktu: | OEM Koło gumowe 125mm 200kg Pojemność stała płytka ciężkie koła |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe gumowe stałe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 5 cali |

