Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 159 produkty.
ISO9001 200mm Kółka o dużej wytrzymałości żaroodporne z łożyskiem wałeczkowym
| Nazwa produktu: | 200mm wytrzymała płyta obrotowa łożysko rolkowe fenolowe 260 ℃ odporne na ciepło kółka z bocznym zam |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymałe żaroodporne kółka samonastawne |
| Średnica koła:: | 200 mm |
Ciężkie koła o farbie cynkowej z kółkami poliuretanowymi do 837 funtów
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
| Ładowność: | Do 85 kg |
837lbs Pojemność ładunkowa Ciężkie kółka Czerwone koła poliuretanowe Koła żelazne Centrum
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Ładowność: | Do 85 kg |
| Centrum koła: | żelazo |
Ciężki czerwony poliuretanowy kołnierz Zink pomalowany uchwyt 837lbs pojemność
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Płytki Stem Bolt Otwór ciężkie rolki z cynkiem pomalowany uchwyt dla przemysłu
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Całkowita długość: | 144 mm |
| Ładowność: | Do 85 kg |
Koła ciężkich wózków wózków z 2,5 węzłem węzłem z gumą / nylonem / sztywne
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Rozstaw otworów na śruby: | 2,5 cala |
Wszechstronne kółka z trzpieniem M12x15mm, 3 cale, stalowe do wózków transportowych
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Koła wózków ciężkie koła gumowe średnica 8 cali wysokość 125 mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

