Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
3 cali stalowe koła z 2,5 cali rozstawieniem dziur
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Ciężkie koła wózka z płytką o wymiarach 4 x 4,5 cala
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ciężkie łożyska pionowe z gumowej górnej płyty rycynowej
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
200 mm srebrny kolor 300 kg nośność pusty rdzeń sztywne koła samonastawne płaski bieżnik
| Nazwa produktu: | Sprzedaż fabryczna 200 mm Srebrne żelazne koło 300 kg Pojemność Hollow Core Sztywne, wytrzymałe kółk |
|---|---|
| Styl:: | Kółka żelazne z blokadą boczną 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 cm |
Górna płyta Stalowe koło 280 kg Udźwig Boczny zamek 150 mm Kółka kółka
| Nazwa produktu: | WBD produkuje koło stalowe o średnicy 150 mm z płytą górną o udźwigu 280 kg z blokadą boczną Kółko o |
|---|---|
| Styl:: | Zamek boczny żelaznych kółek meblowych o średnicy 150 mm |
| Rozmiar koła:: | 150mm |
Powierzchnia widoczna:
| materiał koła: | poliuretan |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
Do 837 funtów pojemność ładunkowa ciężkie kółka z materiałem koła poliuretanowego cynk pomalowany obróbka powierzchni uchwytów
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
PU 75 mm niskoprofilowe kółka o dużej wytrzymałości, koła poliuretanowe o dużej pojemności 500 kg
| Nazwa produktu: | 75x50mm 1100lbs 500kg górna płyta obrotowa żeliwny rdzeń czerwone pu niskoprofilowe kółka samonastaw |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymałe niskoprofilowe kółka samonastawne |
| Kolor koła:: | czerwony + czarny |
PU 350 kg Pojemność 6-calowe kółka samonastawne o dużej wytrzymałości do zastosowań przemysłowych
| Nazwa produktu: | 6-calowa średnica 2-calowa szerokość płyta obrotowa łukowy bieżnik czerwony pu żelazny rdzeń do duży |
|---|---|
| Styl:: | Koło skrętne do dużych obciążeń z PU z bieżnikiem łukowym |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |

