Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
Okrągłe koła z cynkowym pokryciem zwiększają produktywność i wydajność pracy
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
2.5 Inch Czarny poliuretanowy kółko z podwójnym łożyskiem kulkowym
| materiał koła: | poliuretan |
|---|---|
| Typ łożyska: | Podwójne łożysko kulkowe |
| Kolor koła: | czarny |
Trwałe koła przemysłowe do płynnego i cichego działania
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Czarne obrotowe kółka z poliuretanu do łatwego manewrowania 2,5 cali
| Zastosowanie: | Stół warsztatowy lub inne ciężkie produkty drewniane |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Kolor koła: | czarny |
330lbs Ładowanie 50mm przemysłowych kół metalowych H Groove
| Nazwa produktu: | 50mm 330lbs kółka z kółkami w kolorze cynkowym z rowkiem w kształcie litery H hurtowo |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do torów sztywnych |
| Średnica koła:: | 50 mm |
4-calowa wymiana koła ramy łóżka, 80 kg ładowanie kółka do łóżka szpitalnego
| Nazwa produktu:: | 4 cale 80 kg gwintowana płyta trzpienia trzpień obrotowy ABS pokrywa TPR ciche kółka medyczne łóżko |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 100x30mm |
| Wzrost:: | 125 mm |
TPR Obrotowe pedały hamulca bocznego bez użycia rąk 6" Kółka obrotowe z hamulcem
| Nazwa produktu: | 6-calowy hamulec boczny TPR Wheel Szary pojedynczy pedał Obrotowe kółka o dużej wytrzymałości Dostaw |
|---|---|
| Styl:: | 6" Kółka z hamulcem bocznym TPR do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 " |
770LBS High Capacity 304SS Aluminium PU 6-calowe koła samonastawne
| Nazwa produktu: | 770LBS Wysoka pojemność 6-calowe aluminiowe koło PU Heavy Duty 304SS Sztywne kółka Fabryka Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw stały do dużych obciążeń z aluminium PU 304ss |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy |
4-calowe stalowe koła z rowkiem w kształcie litery V Koło pasowe z łożyskiem kulkowym z rowkiem w kształcie litery V
| Nazwa produktu: | 4-calowe stalowe koła z rowkiem w kształcie litery V Koło pasowe z łożyskiem kulkowym z rowkiem w ks |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw kołowy stały/sztywny |
| Kolor koła:: | Kolor |
4-calowe metalowe koła z rowkiem H Solidne stalowe sztywne rolki przesuwne
| Nazwa produktu: | 4-calowe metalowe koła z rowkiem H Solidne stalowe sztywne rolki przesuwne |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw kołowy do gąsienic sztywnych |
| Średnica koła:: | 100 mm |

