Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Stalowe układy rusztowe z ruchem ruchomym dla łatwej manewrowania i trwałej wydajności
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
837lbs Ciężkie koła z żelazem w centrum koła poliuretanowe podwójne łożyska kulkowe
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Żelazne koło Centrum ciężkich rolników Czerwony ładunek pojemność do 837 funtów dla ciężkich ładunków
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
| Pojemność koła: | 837 funtów. |
Powierzchnia opakowania z zakładki z cynizu
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| Ładowność: | Do 85 kg |
837lbs Pojemność ładunkowa Ciężkie kółka Czerwone koła poliuretanowe Koła żelazne Centrum
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Ładowność: | Do 85 kg |
| Centrum koła: | żelazo |
Wyroby z poliuretanu ciężkie / żelazne koło koła PU długotrwałe łożyska kulkowe
| materiał koła: | poliuretan |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność koła: | 837 funtów. |
Ciężkie koła o farbie cynkowej z kółkami poliuretanowymi do 837 funtów
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
| Ładowność: | Do 85 kg |
Ciężkie czerwone koła poliuretanowe 144 mm Długość Zynk pomalowane podwójne łożyska kulkowe
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Całkowita długość: | 144 mm |
| Wielkość: | 100mm |
Czerwone ciężkie koła z żelaznym kołem w środku 837lbs pojemność ładunkowa łożyska kulkowe
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Pojemność ładunkowa Czerwona koła przemysłowa z podwójnymi łożyskami kulkowymi Zynk pomalowany 837lbs Pojemność koła
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |

