Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Podwójne łożyska kulkowe montaż ciężkie koła 3,5 obrotowe promieniowanie 50 mm Koło
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Total Lock Brake Super Heavy Duty Caster Swivel Radius 3.5 Inch Czarne koło
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
Przemysłowe podwójne kółko z ciężkim łożyskiem kulkowym z hamulcem całkowitego blokowania
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Centrum koła żelaznego 100 mm Ciężki ICaster Trwałe koła ciężkiego obciążenia zapewniające płynną mobilność i siłę przemysłową
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Przemysłowe silniki ciężkoobciążne z łożyskiem kulkowym o dużej pojemności ładunkowej trwałe
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
100 mm ciężkie koła z pojemnością 837 funtów do maszyny przemysłowej
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| materiał koła: | poliuretan |
| Wielkość: | 100mm |
Ciężkie, czerwone, żelazne koła PU o pojemności do 837 funtów
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Centrum koła: | żelazo |
Niestandardowe gumowe koła maszynowe waga 4kg 5kg opcje kolorystyczne Czarny Błękitny Zielony Idealny do mobilności sprzętu i przemysłu
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Gładkie poliuretanowe kółka skrętne z łożyskami kulkowymi o nośności od 450 do 850 kg, idealne do magazynów i zastosowań przemysłowych
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Niestandardowe kółka gumowe, z zinowo pokrytą, zwiniętą łodygą, zapewniające trakcję i płynne walcowanie na różnych rodzajach podłóg
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |

