Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Ciężki czerwony poliuretanowy kołnierz Zink pomalowany uchwyt 837lbs pojemność
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Zink pomalowany żelazo ciężkie zestaw koła koła podwójne łożyska kulkowe 144 mm długość
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Materiał kołowy poliuretanowy i łożyska kulkowe do zastosowań przemysłowych
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
100 mm ciężkie koła całkowita długość 144 mm dla zastosowań ciężkich
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
837lbs Pojemność koła Ciężkie koła kołowe Materiał poliuretanowy Podwójne łożyska kulkowe Pojemność ciężkiego ładunku
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | Do 85 kg |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Wysokiej pojemności ciężkie kółka do 837 funtów z kółkami poliuretanowymi i 144 mm długości
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Całkowita długość 144 mm i materiał koła poliuretanowego, wytrzymały kółko przemysłowe do zastosowań o dużym obciążeniu
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Koło poliuretanowe trwałe do zastosowań ciężkich
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Koła żeliwne do wózków o dużej wytrzymałości, średnica 100mm, z trwałym łożyskiem kulkowym dla wydajności w transporcie materiałów
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
837lbs Pojemność koła Koło koła przemysłowe cynk pomalowany obróbka powierzchni
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

