Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Pojemność ładunkowa do 837 funtów ciężkie kołowiec o łącznej długości 144 mm i żelazne koło centrum do obsługi ciężkiego ładunku
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Bolt Hole Spacing 25 Inch Heavy Duty Wheel Caster Rubber PU Nylon TPR Industrial Casters for Heavy Load Equipment Mobility
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Wysokiej pojemności obciążeniowej czerwony poliuretanowy ciężkoobciążony kołownik podwójny łożyska kulkowe
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
Zink pomalowany przyczepy powierzchniowe obróbki ciężkie rolki z łożyskiem kulkowym i żelazne koło centrum
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
144 mm całkowita długość ciężkie koła z kołem poliuretanowym
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Color: | Red |
Kółka talerzowe super wytrzymałe do dużych obciążeń, szerokość koła 50 mm, do dużych obciążeń, promień skrętu 3,5 cala
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
100 mm Czerwone ciężkie koła z materiałem koła poliuretanowego 837lbs ładunek
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
|---|---|
| Pojemność koła: | 837 funtów. |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Niebieskie koła z gumy z materiałem stalowym idealnie nadają się do magazynowania i wyposażenia wymagającego trwałych kółek z gumy
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Wysokość 194 mm koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Ciężkie koła wózka z płytką o wymiarach 4 x 4,5 cala
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |

