Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Szary TPR 280 kg Pojemność 8-calowe podwójne łożyska kulkowe Koła obrotowe z kółkami obrotowymi
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 8-calowe szare TPR 280 kg Udźwig Płyta obrotowa Podwójne łożysko kulkowe Heavy Duty Kó |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe kółka obrotowe TPR do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 8 " |
Poliuretanowe 660LBS 8-calowe kółka z hamulcem bocznym o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Koło przemysłowe o dużej pojemności 660LBS 8-calowe hamulce boczne PU Heavy Duty Kółka na sprzedaż |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, wytrzymałe kółka o wadze 660 funtów |
| Pojemność koła:: | 660lbs |
Boczne koła hamulcowe Bieżnik na rdzeniu Kółka do dużych obciążeń Koła do wózków 5 cali
| Nazwa produktu: | 5-calowe szare boczne koła hamulcowe z PVC Bieżnik na kółkach rdzeniowych Koła do wózków o dużej wyt |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowy zamek boczny na kółkach pcv |
| Budowa:: | Spawane |
Gładki PU Żelazo 4 cali Średnie łożysko piłkowe Zwijanie Stem Koło z zamkiem
| Szerokość koła: | 2 cale |
|---|---|
| materiał koła: | PU + żelazo |
| Wysokość: | 194 mm |
Ciężkie 4-calowe koła gumowe ze stali z stalowymi osłonami dla płynnej mobilności
| Cechy: | Osłony stalowe |
|---|---|
| Rdzeń koła: | żeliwo |
| materiał koła: | stal + guma |
Wyroby z żelaza i stali
| Materiał: | Stal/aluminium/plastik/guma |
|---|---|
| Zatrzymaj: | Tak/Nie |
| Rodzaj koła: | TPR/Plastik/Guma/Poliuretan/Fenol/Rynek V/Stal |
Gładkie obrotowe kółka z węgielnym rdzenia żelaza PU do zastosowań ciężkich
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
125 mm 350 kg Pojemność Platformy wózek ciężkoodpowiedzialnych kołnierzy hurtowych kołnierzy przemysłowych
| Nazwa produktu: | Wózek platformowy z kółkami o dużej wytrzymałości, udźwig 350 kg, czarny PP Producent Chiny |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Hurtownia 8-calowa, duża, czarna, przemysłowa płyta do montażu na kółkach PP Heavy Duty Casters Lock
| Nazwa produktu: | Hurtownia 8-calowa, duża, czarna, przemysłowa płyta do montażu na kółkach PP Heavy Duty Casters Lock |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe kółka boczne z hamulcem pp o dużej wytrzymałości |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
990LBS Pojemność 6-calowe obrotowe blokowane PU Silent Heavy Duty Casters
| Nazwa produktu: | Pojemność 990LBS 6-calowe zielone kółko PU Obrotowe blokowanie Ciche wytrzymałe kółka do zastosowań |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka z blokadą skrętną do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |

