Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
125mm 100kg Ładowanie fenolowych kółek samonastawnych żaroodpornych
| Nazwa produktu: | Obrotowe łożysko kulkowe o średnicy 125 mm z fenolem 180 ℃ żaroodporne kółka samonastawne |
|---|---|
| Styl:: | Kółka odporne na ciepło |
| Kolor koła:: | Czarny |
2-calowe, 70 kg, niskoprofilowe kółka samonastawne do maszyn przemysłowych
| Nazwa produktu: | 2-calowe 154lbs 70kg obrotowe czarne plastikowe kółka niskoprofilowe do maszyn przemysłowych |
|---|---|
| Styl:: | Plastikowe kółka o niskim profilu |
| Średnica koła:: | 50 mm |
2,5-calowe, 80 kg, nylonowe kółka do ładowania
| Nazwa produktu: | 2,5 cala 176lbs 80kg obrotowe łożysko ślizgowe białe nylonowe kółka o niskim profilu hurtowo |
|---|---|
| Styl:: | Niskoprofilowe kółka z nylonu |
| Kolor koła:: | Biały |
120mm 1320lbs Pojemność Przemysłowe kółka obrotowe Heavy Duty
| Nazwa produktu: | 120mm 1320lbs kółka z kółkami z kółkami w kolorze cynku Koła z rowkiem w kształcie litery U dostosuj |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do rowków w kształcie litery U |
| Średnica koła:: | 120 mm |
Zink pomalowany żelazo ciężkie zestaw koła koła podwójne łożyska kulkowe 144 mm długość
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
4-pack 2.5 Zinkem pokryte podwójne łożyska kulkowe z kołami zwrotnymi
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
| Package Quantity: | 4 |
Sztywny 440LBS 4-calowe gumowe kółka obrotowe Cicha ochrona podłogi
| Nazwa produktu: | 4-calowe miękkie koła kierunkowe 440LBS Grey TPR Sztywna płyta Heavy Duty Casters Factory China |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe, sztywne, wytrzymałe kółka TPR |
| Rozmiar koła:: | 4x2 cale |
Elastyczne gumowe 6-calowe blokowane kółka obrotowe, kółka samonastawne z twardej gumy ISO9001
| Nazwa produktu: | 6-calowa górna płyta obrotowa stała sztywna blokada złoty rdzeń pp czarne elastyczne gumowe kółka do |
|---|---|
| Styl:: | Elastyczne gumowe kółko pp do dużych obciążeń |
| Kolor:: | Złoty + czarny |
Wyniki badań naukowych
| Nazwa produktu: | 8 cali obrotowe wielkie koło 540 kg pojemność każdy zielony PU ciężkie urządzenia przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe wytrzymałe kółka przemysłowe z poliuretanu |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
Poręczny 230 kg Udźwig 5-calowe blokowane kółka obrotowe z zielonym wspornikiem
| Nazwa produktu: | 5-calowa płyta górna obrotowa stała sztywna blokada rdzeń pp czarna elastyczna guma wytrzymałe kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe do dużych obciążeń z elastycznej gumy |
| Pojemność:: | 230 kg |

