Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 127 produkty.
60mm Czarne plastikowe małe kółka do wózków M8 Gwintowany trzpień Obrotowe solidne kółka do wózków na żywność Producent YLcaster
| Nazwa produktu:: | 60mm Czarne plastikowe małe kółka do wózków M8 Gwintowany trzpień Obrotowe solidne kółka do wózków n |
|---|---|
| Materiał koła:: | Plastikowy |
| Typ:: | Koła wózka z jedzeniem |
Wielkość montażu 375 x 275 cali 3 tony Ciężkość PU Koło koło gładkie Procesor przeznaczony do transportu i transportu ciężkiego sprzętu
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Składany ciężki czarny wózek z platformą o pojemności 600 kg
| Rodzaj wózka: | Pojazd na platformie |
|---|---|
| Użycie: | Transport ciężkich i dużych przedmiotów |
| Pojemność ładunkowa: | 300kg-500kg |
Zink pomalowany żelazo ciężkie zestaw koła koła podwójne łożyska kulkowe 144 mm długość
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Ciężki składany wózek transportowy o pojemności ładunkowej do 500 kg
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
Materiał koła ze stali gumowej Koła gumowe koła obrotowe Koła hamulcowe koła obrotowe Koła hamulcowe koła obrotowe Masę 4 kg 5 kg Trwałe przemysłowe ciężkie
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
350 kg pojemność zestaw z czterech zestawów zaprojektowany dla wózków przemysłowych i mobilności sprzętu zapewniając długotrwałą trwałość
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
Wykorzystanie silników silnikowych
| Załadowana pojemność: | 450-850 kg |
|---|---|
| Rodzaj koła: | Pusty rdzeń |
| Rozmiar koła: | 150 mm |
5 cali całkowita wysokość poliuretanowe koła do ciężkich zadań 1000 funtów pojemność ładunkowa łożysk kulkowy wliczone
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Stalowe koła koła wielkości 100*100*85*85 Więcej produktów do zastosowań ciężkich
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
| Rodzaj: | Obracać |

