Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 127 produkty.
Wyroby z stali nierdzewnej
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
90 mm Wysokość 5 cali Bolt Rowery z 200 kg 300 kg 400 kg 500 kg Pojemność ładunkowa
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
Szary poliuretanowy 4-calowy kółkowy rodzaj łożyska o pojemności 300 funtów
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
5-calowe, 6-calowe, 8-calowe sprężynowe, odporne na wstrząsy, odporne na zużycie, trwałe i uniwersalne
| Tryb działania: | Stopa |
|---|---|
| Materiał schodów: | Plastikowy |
| Rodzaj tworzywa sztucznego: | PU i żelazo |
500 funtów pojemności ładunkowej Rusty ze stali nierdzewnej z cynkową powłoką i 0,25 cali grubości płyty
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
110 kg pojemności koła ze stali nierdzewnej z grubością płyty 0,25 cali Typ płyty górnej
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
3 cali Rękowiec płyt medycznych 275lbs Pojemność ładunkowa Precyzyjne łożyska kulkowe Nylon
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |

