Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 124 produkty.
200-500 kg Pojemność ładunkowa 3-8 cali Węzłowe Węzłowe Węzłowe Węzłowe
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
4/5/6/8 cali łożysk kulkowy obrotowy sztywny zamykający wózek wózki koła z nawiasem
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Uchwyt: | Obrotowy, sztywny, blokowany |
| Średnica koła: | 3/4/5/6/8 cali |
90 mm Gumowe koła wiórowe do łożysk
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
3 cali stalowe koła z 2,5 cali rozstawieniem dziur
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
2-calowe przemysłowe zielone kółko obrotowe PU Heavy Trolley z łożyskiem kulkowym
| Nazwa produktu: | 6x2 Inch Industrial Green PU Wheel Swivel Heavy Duty Casters dla ciężkich wózków |
|---|---|
| Styl:: | 6x2 cali obracające się koła ciężkiego typu |
| Rozmiar koła:: | 6x2 cale |
880LBS Suszarka Hamulec boczny Obrotowe 6-calowe fenolowe kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | 6-calowy stojak do suszenia Koło na kółkach Obrotowy hamulec boczny Odporne na ciepło kółka przemysł |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka do suszarki |
| Średnica koła:: | 6 cali |
Zinkoplasty średnioobciążone z wysokością 5-3/4 cali i koła PU/PVC/TPR/PP/kauczulowe zbudowane w celu wytrzymania dużych obciążeń
| Skończ.: | Ocynkowana |
|---|---|
| Rodzaj koła: | PU/PVC/TPR/PP/Kauczuk |
| Szerokość koła: | 3 4 5 6 cali |
Kompatybilne z mebliami koła z nylonu 600 kg pojemność ładunkowa
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Nazwa produktu: | 6-calowe solidne czarne koła Wytrzymałe kółka do wysokich temperatur do piekarników |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymałe kółka odporne na wysokie temperatury |
| Średnica koła:: | 6 cali |
Składany wózek z platformy ze stali nierdzewnej z łatwym i bezpiecznym transportem materiałów
| Rodzaj: | Kółka skrętne |
|---|---|
| Wyższość: | Przenośny |
| Użycie: | Transport ciężkich i dużych przedmiotów |

