Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 127 produkty.
5 cali Wysokość ogólna 150 mm PU koła kołowe 2 cali Szerokość koła dla wszechstronnych i ciężkich zastosowań przemysłowych
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
194mm Wysokość całkowita blokada hamulca typ 3 ton ciężkiej pracy PU koło koło dla zastosowań przemysłowych ciężkiej pracy
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
4.5 Inch Heavy Duty Nieczerwona Stalowa Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Płyta ze stali nierdzewnej i polipropylenu do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Ciche koła z dużą pojemnością do zastosowań przemysłowych
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Wszechstronne kółka z trzpieniem M12x15mm, 3 cale, stalowe do wózków transportowych
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ciężkie łożyska pionowe z gumowej górnej płyty rycynowej
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
320 kg Udźwig Płyta PU 4-calowe kółka obrotowe do wózka
| Nazwa produktu: | WBD Hurtownia 320 kg Żelazna płyta obrotowa PU o dużej pojemności Blokada boczna Heavy Duty Kółka 4 |
|---|---|
| Styl:: | Kółka o dużej wytrzymałości 320 kg z blokadą boczną z żelaza pu |
| Pojemność koła:: | 320kg |
Składane ciężarówki transportowe z kółkami obracającymi 70 kg pojemność dla przemysłu
| Rodzaj: | Kółka skrętne |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300kg-500kg |
| Całkowita wysokość: | 90cm |
Wyroby przemysłowe 3 cali szerokość koła 5-3/4 cali wysokość całkowita dla zastosowań ciężkich
| Rozmiar otworu na śrubę: | 1/4 cala |
|---|---|
| Kolor koła: | Szary/ czerwony/ niebieski/ pomarańczowy/ zielony/ biały |
| Średnica koła: | 4 cale |

