Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 127 produkty.
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Koła z łożyskiem piłkowym 3/4/5/6/8 cali do transportu przemysłowego
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Koła ciężkich wózków wózków z 2,5 węzłem węzłem z gumą / nylonem / sztywne
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Rozstaw otworów na śruby: | 2,5 cala |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ciężkie koła wózków z obrotowym / sztywnym / zamykającym mocem
| Uchwyt: | Obrotowy, sztywny, blokowany |
|---|---|
| Średnica koła: | 3/4/5/6/8 cali |
| Użycie: | wózek do wózka |
50 mm szerokość koła Extra Heavy Duty koła nylonowe koła koła poliuretanowe zbudowane do zastosowań przemysłowych ciężkiego obciążenia i mobilności
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
2-calowe, 70 kg, niskoprofilowe kółka samonastawne do maszyn przemysłowych
| Nazwa produktu: | 2-calowe 154lbs 70kg obrotowe czarne plastikowe kółka niskoprofilowe do maszyn przemysłowych |
|---|---|
| Styl:: | Plastikowe kółka o niskim profilu |
| Średnica koła:: | 50 mm |
3-8 cali ciężkie koła z naciągiem do wózków z 200-500 kg pojemności ładowania
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Przemysłowe kółka samonastawne Heavy Duty 8-calowe czerwone koło PU z bocznym hamulcem Miękka płyta obrotowa
| Nazwa produktu: | 8-calowe czerwone koło PU z bocznym hamulcem Miękka płyta obrotowa Przemysłowe kółka samonastawne He |
|---|---|
| Styl:: | Miękkie kółka do dużych obciążeń |
| Pojemność koła:: | 660 funtów |
144mm Polyuretanu Ciężkie koła kołowe podwójne łożyska kulkowe Czerwone żelazo PU Gładki ruch
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| Całkowita długość: | 144 mm |

