Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 127 produkty.
Powierzchnia widoczna:
| materiał koła: | poliuretan |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
125 mm 350 kg Pojemność Platformy wózek ciężkoodpowiedzialnych kołnierzy hurtowych kołnierzy przemysłowych
| Nazwa produktu: | Wózek platformowy z kółkami o dużej wytrzymałości, udźwig 350 kg, czarny PP Producent Chiny |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Ciężkie koła poliuretanowe Czerwone łożyska kulkowe 837lbs pojemność
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
5-calowe wytrzymałe kółka poliuretanowe Płyta obrotowa Miękkie kółka do wózków przemysłowych Hurtownia
| Szerokość koła: | 50mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Kółka do dużych obciążeń |
Heavy Duty 5-calowe kute gumowe kółka Blokada boczna Przemysłowe żeliwne kółka do wózków Hurtownia
| Szerokość koła: | 50mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Gumowe kółka do dużych obciążeń |
Montowanie płytek Super ciężkie koła 4 x 4,5 cali Rozmiar płyty 7,5 cali Ogólna wysokość Idealny do magazynu
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Ciężki Czerwony Koło Żelazne Koło Środkowe łożysko kołowe do 837lbs Pojemność ładunkowa Zink pomalowany
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Centrum koła: | żelazo |
| Kolor: | Czerwony |
837lbs Pojemność ładunkowa Ciężkie kółka Czerwone koła poliuretanowe Koła żelazne Centrum
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Ładowność: | Do 85 kg |
| Centrum koła: | żelazo |
Heavy Duty super heavy duty roller z czarnym kołem zoptymalizowanym do ruchu ciężkich maszyn i sprzętu przemysłowego
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Bezgłośne i odporne na zużycie koła wózka z M12x15mm ścięciem
| Rozmiar płyty: | 4 X 4,5 cala |
|---|---|
| Wysokość: | 90-125 mm |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |

