Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
3-calowe 4-calowe 5-calowe miękkie koła wózka na zakupy TPR Puste kółka Kingpin Szare kółka obrotowe z otworem na śrubę
| Nazwa produktu:: | 3 cale 4 cale 5 cali miękkie TPR koła wózka na zakupy puste kółka Kingpin szary otwór na śrubę kółka |
|---|---|
| Kolor koła:: | Szary |
| Materiał koła:: | TPR |
Żeliwna górna sztywna płyta 75 mm Czarny widelec Średnie kółka do stołu
| Nazwa produktu: | Produkcja 75 mm Płyta górna Typ Płyta sztywna Czarny widelec Żeliwne kółka stołowe o średniej wytrzy |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żeliwne |
| Kolor koła:: | Żelazo |
90 mm Wysokość 5 cali Bolt Rowery z 200 kg 300 kg 400 kg 500 kg Pojemność ładunkowa
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
Szary poliuretanowy 4-calowy kółkowy rodzaj łożyska o pojemności 300 funtów
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
Średnie obciążenie 300 funtów pojemność obciążenia koła 5-3/4 cali wysokość szarych koła poliuretanowe
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
Plastykowe / stalowe platformy kolorowe składane wózki z obracającymi się kółkami
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
Pojazd na wózku z wyciągami skrętowymi o pojemności 500 kg
| Użycie: | Transport ciężkich i dużych przedmiotów |
|---|---|
| Rozmiar platformy: | 90cm X 60cm |
| Całkowita wysokość: | 90cm |
Zinkoplastyczne koła średniego obciążenia z kółkami łożyskowymi o szerokości 4 cali
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Średnie obciążenie 4 cali 3-1/2 cali Obrotowy promień Zakres temperatury od 0 do 180 stopni F
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
100 mm obrotowe czerwone kółka z PVC Ekonomiczne kółka do wózka o pojemności 90 kg
| Product Name: | 100mm Swivel Red PVC Casters Economical Trolley Wheels 90KG Capacity |
|---|---|
| Style:: | Red swivel casters |
| Wheel Color:: | Red+White |

