Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
OEM cynkowane 4-calowe 660LBS obciążone sztywne fenolowe kółko samonastawne
| Nazwa produktu: | YLcaster OEM 4-calowe koło fenolowe 660LBS Pojemność Sztywne żaroodporne kółka |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe sztywne żaroodporne kółka |
| Średnica koła:: | 4 cale |
Średnica 200 mm 300 kg Udźwig żeliwny metalowy wózek na kółkach
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza duże koło wózka o średnicy 200 mm 300 kg nośność żeliwne wytrzymałe sztywne kółka do m |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żelazne o grubości 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 cm |
Wyroby z poliuretanu z łożyskami kulkowymi z hamulcem całkowitego blokowania i kołami z wnętrzem wgłębionym
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Jednoskorowym stylu Czerwony PU Koło Polyuretanowe koła Total Lock Brake Typ Materiały trwałości
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
5-calowy wózek z pustym rdzeniem z PCV, sztywna płyta, kółka do średnich obciążeń
| Nazwa produktu: | 5-calowe czarne kółka na kółkach z pustym rdzeniem PVC Sztywna płyta Industial Caster Wheels Dostawc |
|---|---|
| Styl:: | Średnie czarne kółka z pcv |
| Kolor koła:: | czarny |
Stalowe kółka 100-300 kg pojemności ładunkowej z 3-8 kółkami gumowymi
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
| Cechy: | konfigurowalny |
3/4/5/6/8 cali Nylon szpitalny wózek koła koła dla sprzętu medycznego
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Średnica koła: | 3/4/5/6/8 cali |
| Materiał: | Kauczuk/PU/Nylon/TPR |
Bezgłośne i odporne na zużycie koła wózka z M12x15mm ścięciem
| Rozmiar płyty: | 4 X 4,5 cala |
|---|---|
| Wysokość: | 90-125 mm |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
200-500 kg Pojemność ładunkowa 3-8 cali Węzłowe Węzłowe Węzłowe Węzłowe
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
3/4/5/6/8-calowe gumkowe koła wózka z gładkim łożyskiem kulkowym
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

