Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
Płaska płyta bieżnika Mocowanie 350 kg Udźwig 125 mm 5-calowe sztywne kółko fenolowe
| Nazwa produktu: | WBD 5 "Wózek ze sztywnymi płytami o pojemności 350 kg na kółkach odpornych na ciepło na sprzeda |
|---|---|
| Styl:: | Kółka żaroodporne 5" z płytą stałą |
| Średnica koła:: | 5 " |
Kółka SS 125 mm z gwintowanym trzpieniem z podwójnym hamulcem Białe nylonowe kółka OEM
| Nazwa produktu: | 125mm Ekonomiczne kółka SS z gwintowanym trzpieniem z podwójnym hamulcem Białe nylonowe kółka OEM |
|---|---|
| Styl:: | Kółka z blokowanym trzpieniem z gwintem SS |
| Typ łożyska:: | Równina |
Kółka ze stali nierdzewnej 75 mm z podwójną płytą górną hamulca Solidne nylonowe kółka Dostosuj
| Nazwa produktu: | 75mm Ekonomiczne kółka SS z podwójną płytą górną hamulca Solidne nylonowe kółka Dostosuj Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Kółka z blokowanym trzpieniem z gwintem SS |
| Typ łożyska:: | Zwykły |
Przemysłowe kółka obrotowe z łożyskiem prostym / kołem TPR
| Rodzaj montażu: | Płyta |
|---|---|
| Rdzeń koła: | Plastikowy |
| Rodzaj hamulca: | Całkowita blokada, blokada obrotowa |
Łatwość Siwe stalowe koła całkowita blokada obrotowa 19-24mm Koło płaskie łożyska -20 do 100.C
| Rodzaj hamulca: | Całkowita blokada, blokada obrotowa |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -20 do +100 stopni Celsjusza |
| Promień skrętu: | 2-4 cale |
0.25 cali grubości płyty koła ze stali nierdzewnej z całkowitym typem hamulca i szerokością koła 45 mm
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
TPR koła obrotowe o średnicy koła 2-4 cali, pojemność do 144 funtów
| Rodzaj: | Kółka do lekkich obciążeń |
|---|---|
| materiał koła: | TPR |
| Średnica koła: | 2-4 cale |
Zestaw złożony z 4 kołnierzyków łożysk kulkowych z nylonu 2 kółkowe koła z wbudowaną śrubą
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Włókna poliuretanowe z głębokim rdzeniem, gładki bieżnik, jednookołowe koło o wysokości 194 mm / 2 cali
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
500 kg Składany wózek platformowy z pięcioma kołami i uchwytem przemysłowym
| Nazwa produktu:: | 500 kg Wózki platformowe z pięcioma kołami Czarny plastikowy składany wózek przemysłowy Dostawca Chi |
|---|---|
| Materiał:: | Plastikowy |
| Średnica koła:: | 5 cali |

