Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
300-500 kg pojemności ładunkowej stalowy wózek z składanymi platformami i kółkami TPR / PU
| Rodzaj: | Kółka skrętne |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Złożone |
| Rozmiar platformy: | 90cm X 60cm |
Ekologicznie przyjazne białe kołnierze kulkowe do łatwego manewrowania mebli i małych szafek
| Cechy: | Przyjazny środowisku |
|---|---|
| Zastosowanie: | Meble |
| Użycie: | Mieszkania/Biura/Małe szafki/Łóżeczka dziecięce/Wózki |
Składane ciężarówki transportowe z kółkami obracającymi 70 kg pojemność dla przemysłu
| Rodzaj: | Kółka skrętne |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300kg-500kg |
| Całkowita wysokość: | 90cm |
450-850 kg pojemności załadowanej koła poliuretanowe z całkowitym typem hamulca z blokiem i materiałem koła żelaznego PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Wyroby z poliuretanu z materiału żelaza PU dla gładkiej bieżni i trwałej wydajności pojedynczego koła
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Kompatybilne z mebliami koła z nylonu 600 kg pojemność ładunkowa
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
Kółka meblowe z trzpieniem do małych szafek w wózkach i obudowach
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Światło szare Płytka montaż rowerowe -20-100 stopni Celsjusza zakres temperatury
| Zakres temperatury: | -20 do +100 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Ładowność: | Do 144 funtów |
| łożysko koła: | Łożysko ślizgowe |
Wyroby o masie nieprzekraczającej 1 kg
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
Przemysłowy zamek podłogowy - przyjazny dla środowiska wybór do zarządzania magazynem
| Rozmiar górnej płyty: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
| Rodzaj: | Obracać |

