Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
Kółka do wózków o dużej wytrzymałości 100x50mm 4-calowe kółka obrotowe z czarnej gumy z rdzeniem żelaznym
| Nazwa produktu: | 100x50mm 4-calowe kółka obrotowe Czarny żelazny rdzeń Gumowy Heavy Duty Trolley Caster Wheels Suppli |
|---|---|
| Styl:: | 100mm żelazne gumowe kółko |
| Rozmiar koła:: | 100mm |
Stalowe obudowy ciężkiej roboty gumy koło 8 cali trwałe koło gumy stalowej kombinowane odpowiednie do wózków magazynowych
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
3-8 cali ciężkie koła z naciągiem do wózków z 200-500 kg pojemności ładowania
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ciężkie koła wózków z obrotowym / sztywnym / zamykającym mocem
| Uchwyt: | Obrotowy, sztywny, blokowany |
|---|---|
| Średnica koła: | 3/4/5/6/8 cali |
| Użycie: | wózek do wózka |
Koła ciężkich wózków wózków z 2,5 węzłem węzłem z gumą / nylonem / sztywne
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Rozstaw otworów na śruby: | 2,5 cala |
Wielkość montażu 375 x 275 cali 3 tony Ciężkość PU Koło koło gładkie Procesor przeznaczony do transportu i transportu ciężkiego sprzętu
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm Wysokość całkowita blokada hamulca typ 3 ton ciężkiej pracy PU koło koło dla zastosowań przemysłowych ciężkiej pracy
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
6-calowe wytrzymałe białe koło 500 KG Łożysko Nylonowe kółka do wózka OEM Chiny
| Nazwa produktu: | 6-calowe wytrzymałe białe koło 500 KG Łożysko Nylonowe kółka do wózka OEM Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Solidne nylonowe kółka do dużych obciążeń |
| Materiał koła:: | Nylon |
1100LBS Pojemność 200mm Sztywne żaroodporne kółka przemysłowe o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD Wholesales 1100LBS Pojemność Heavy Duty Industrial Wheel 200mm Sztywne żaroodporne kółka Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, odporne na ciepło kółka o średnicy 200 mm |
| Ładowność:: | 1100LBS |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

