Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 247 produkty.
Składany wózek 2/4/6 Koła do łatwego i wygodnego obsługi materiału
| Typ uchwytu: | Złożone |
|---|---|
| Platforma: | Platforma z tworzyw sztucznych/stalu nierdzewnego |
| Materiał: | stali |
Składany wózek z platformy ze stali nierdzewnej z łatwym i bezpiecznym transportem materiałów
| Rodzaj: | Kółka skrętne |
|---|---|
| Wyższość: | Przenośny |
| Użycie: | Transport ciężkich i dużych przedmiotów |
Zinkoplasty średnioobciążone z wysokością 5-3/4 cali i koła PU/PVC/TPR/PP/kauczulowe zbudowane w celu wytrzymania dużych obciążeń
| Skończ.: | Ocynkowana |
|---|---|
| Rodzaj koła: | PU/PVC/TPR/PP/Kauczuk |
| Szerokość koła: | 3 4 5 6 cali |
Ciężkie American Solid Core Casters / Casters do mebli 600KG Ładunek łożysk kulkowy
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Wydajny transport ciężkich lub nieporęcznych przedmiotów z składanym platformą wózek stalowy 15 kg pojemność
| Wyższość: | Przenośny |
|---|---|
| Rozmiar platformy: | 90cm X 60cm |
| Typ uchwytu: | Złożone |
Cichy wózek z gładką platformą biegnącą z obracającymi się kółkami TPR/PU
| Type: | Swivel Casters |
|---|---|
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
| Trolley Type: | Platform Trolley |
Zkładana platforma wózka typu uchwyt do bezpiecznego i stabilnego obróbki materiału
| Rodzaj koła: | Koło TPR/PU |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| Całkowita wysokość: | 90cm |
Kolorowy wózek z platformą całkowita wysokość 90 cm dla łatwego transportu
| Rozmiar platformy: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Materiał: | stali |
| Rodzaj wózka: | Pojazd na platformie |
350 kg pojemność zestaw z czterech zestawów zaprojektowany dla wózków przemysłowych i mobilności sprzętu zapewniając długotrwałą trwałość
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
3-6 kół składany wózek transportowy wózek z 90 cm wysokości i pojemnością 300-500 kg
| Całkowita wysokość: | 90cm |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300kg-500kg |
| Rozmiar platformy: | 90cm X 60cm |

