Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 227 produkty.
Zink pomalowany żelazo ciężkie zestaw koła koła podwójne łożyska kulkowe 144 mm długość
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Koła z łożyskiem piłkowym 3/4/5/6/8 cali do transportu przemysłowego
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
4-calowe kółka przemysłowe ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 4-calowe koła ze sztywną płytką z kółkami w kolorze cynkowym z rowkiem w kształcie litery V hurtowo |
|---|---|
| Styl:: | Stałe kółko/sztywne kółko |
| Kolor koła:: | kolor |
4-pack 2.5 Zinkem pokryte podwójne łożyska kulkowe z kołami zwrotnymi
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
| Package Quantity: | 4 |
125mm 100kg Ładowanie fenolowych kółek samonastawnych żaroodpornych
| Nazwa produktu: | Obrotowe łożysko kulkowe o średnicy 125 mm z fenolem 180 ℃ żaroodporne kółka samonastawne |
|---|---|
| Styl:: | Kółka odporne na ciepło |
| Kolor koła:: | Czarny |
2-calowe, 70 kg, niskoprofilowe kółka samonastawne do maszyn przemysłowych
| Nazwa produktu: | 2-calowe 154lbs 70kg obrotowe czarne plastikowe kółka niskoprofilowe do maszyn przemysłowych |
|---|---|
| Styl:: | Plastikowe kółka o niskim profilu |
| Średnica koła:: | 50 mm |
2,5-calowe, 80 kg, nylonowe kółka do ładowania
| Nazwa produktu: | 2,5 cala 176lbs 80kg obrotowe łożysko ślizgowe białe nylonowe kółka o niskim profilu hurtowo |
|---|---|
| Styl:: | Niskoprofilowe kółka z nylonu |
| Kolor koła:: | Biały |
120mm 1320lbs Pojemność Przemysłowe kółka obrotowe Heavy Duty
| Nazwa produktu: | 120mm 1320lbs kółka z kółkami z kółkami w kolorze cynku Koła z rowkiem w kształcie litery U dostosuj |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do rowków w kształcie litery U |
| Średnica koła:: | 120 mm |
100x50mm 440LBS Pojemność Żeliwny pusty rdzeń Sztywne kółka meblowe Koła
| Nazwa produktu: | 100x50mm Hollow Core Wheel 440LBS Pojemność Żeliwne, wytrzymałe, sztywne kółka dla producenta mebli |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żelazne o wymiarach 100 x 50 mm |
| Rozmiar koła:: | 100 x 50 mm |

