Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 167 produkty.
6 "Średnica 770LBS Pojemność Obrotowy hamulec Aluminiowe kółka z PU
| Nazwa produktu: | 6 "Średnica 770LBS Pojemność Obrotowy hamulec Aluminiowe koło PU Heavy Duty 304SS Kółka Firma C |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymałe aluminiowe kółko PU 304ss |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy |
Ciche koła z dużą pojemnością do zastosowań przemysłowych
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
200-500kg Pojemność Koła obrotowe 3/4/5/6/8 cali Koła nośne
| Wysokość: | 90-125 mm |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
200-500 kg Pojemność ładunkowa 3-8 cali Węzłowe Węzłowe Węzłowe Węzłowe
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
Ciężki 2,5 cali Bolt Hole Spacing Koła wózka 90-125mm Do wózków
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
2-calowe przemysłowe zielone kółko obrotowe PU Heavy Trolley z łożyskiem kulkowym
| Nazwa produktu: | 6x2 Inch Industrial Green PU Wheel Swivel Heavy Duty Casters dla ciężkich wózków |
|---|---|
| Styl:: | 6x2 cali obracające się koła ciężkiego typu |
| Rozmiar koła:: | 6x2 cale |
Solid Core 8-calowe kółka obrotowe do mebli o pojemności 660LBS
| Nazwa produktu: | Hurtownia WBD 8-calowe duże koło 660LBS Pojemność Płyta obrotowa Srebrne żeliwne kółka o dużej wytrz |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe, wytrzymałe żelazne kółka obrotowe |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
6-calowe 880lbs odporne na ciepło kółka samonastawne ISO9001
| Nazwa produktu: | 6 cali 880 funtów heavy duty plate obrotowe łożysko wałeczkowe brązowe fenolowe 280 ℃ żaroodporne kó |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymałe kółka samonastawne odporne na temperaturę 280 ℃ |
| Średnica koła:: | 150 mm |
837lbs Pojemność koła Industrial Caster 144mm Ogólna długość Gładki łatwy ruch
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Całkowita długość: | 144 mm |
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
Ultralekkie kółka do rusztowania rusztowania do rusztowania stalowego
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |

