Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 124 produkty.
Wyrzutki mebli Czarne koło Kompatybilne z większością mebli
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
0.25 cali grubości płyty koła ze stali nierdzewnej z całkowitym typem hamulca i szerokością koła 45 mm
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Pojemność ciężkości Czarny stolik roboczy Koła kołowe z mocowaniem bocznym
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj hamulca: | Totalny zamek |
| Szerokość koła: | 2 cale |
Zynkowe gumowe koła wewnętrzne 2 cali średnica koła 46 mm Koło do ruchu ciężkiego
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
3 cali białe szare koła z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Zinkoplastyczne koła średniego obciążenia z kółkami łożyskowymi o szerokości 4 cali
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Wyroby o masie nieprzekraczającej 1 kg
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
Wyroby z stali nierdzewnej
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
90 mm Wysokość 5 cali Bolt Rowery z 200 kg 300 kg 400 kg 500 kg Pojemność ładunkowa
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
Szary poliuretanowy 4-calowy kółkowy rodzaj łożyska o pojemności 300 funtów
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |

