Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 281 produkty.
4 cali wielkości koła Nylon Medical Casters for Polypropylene With Bracket Material
| Rozmiar koła: | 4 cale |
|---|---|
| Kolor: | Biały + Szary |
| Rodzaj: | Płyta |
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR
| Nazwa produktu: | 5-calowe ekonomiczne kółka SS z boczną blokadą Kółka z litego nylonu Dostosuj Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Koła hamulcowe boczne SS |
| Typ łożyska:: | Typ prosty |
3 cali Rękowiec płyt medycznych 275lbs Pojemność ładunkowa Precyzyjne łożyska kulkowe Nylon
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
4-calowe rozszerzające się trzpienie TPR Koła do wózków spożywczych Miękkie kółka do wózków serwisowych Producent Chiny
| Nazwa produktu:: | 4-calowe rozszerzające się trzpienie TPR Koła do wózków spożywczych Miękkie kółka do wózków serwisow |
|---|---|
| Materiał koła:: | TPR + rdzeń z tworzywa sztucznego |
| Typ:: | Koła wózka spożywczego rozszerzające się łodygi |
3 cali białe szare koła z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
5-calowe, 6-calowe, 8-calowe sprężynowe, odporne na wstrząsy, odporne na zużycie, trwałe i uniwersalne
| Tryb działania: | Stopa |
|---|---|
| Materiał schodów: | Plastikowy |
| Rodzaj tworzywa sztucznego: | PU i żelazo |
Wyrzutki mebli Czarne koło Kompatybilne z większością mebli
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Zinkoplastyczne koła lekkie / koła obrotowe TPR Koło gładkie 19-24 mm Koło
| Skończ.: | Ocynkowana |
|---|---|
| Bieżnik koła: | Gładki |
| Rdzeń koła: | Plastikowy |
110 kg pojemności koła ze stali nierdzewnej z grubością płyty 0,25 cali Typ płyty górnej
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Wyroby z nylonu o dużej pojemności obciążeniowej do kompatybilności mebli
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Compatibility: | Furniture |

