Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate braked swivel castors ] mecz 141 produkty.
Głowica obrotowa z otworem na śrubę Czarne 2-calowe kółka samonastawne Guma z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | WBD Hurtownia 2-calowe czarne kółka Obrotowe śruby z łbem walcowym Podwójne kółka z plastikowymi kół |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie podwójne kółka jezdne |
| Rozmiar koła:: | 50mmx19mm |
2 "Czarne kółka PCV Lekkie kółka z otworem na śruby Głowica obrotowa do mebli
| Nazwa produktu:: | 2 "Czarne kółka z PVC Kółka obrotowe z otworem na śruby do mebli hurtowych w Chinach |
|---|---|
| Materiał:: | PVC/poliuretan |
| Łożysko:: | Łożysko kulkowex2 |
4-calowe miękkie ciche koła medyczne Typ trzpienia Zamykane TPR Kółka do łóżek szpitalnych OEM chroniący podłogę
| Nazwa produktu:: | 4-calowe miękkie ciche koła medyczne Typ trzpienia Zamykane TPR Kółka do łóżek szpitalnych OEM chron |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 100x30mm |
| Wzrost:: | 100 mm |
Sztywny 440LBS 4-calowe gumowe kółka obrotowe Cicha ochrona podłogi
| Nazwa produktu: | 4-calowe miękkie koła kierunkowe 440LBS Grey TPR Sztywna płyta Heavy Duty Casters Factory China |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe, sztywne, wytrzymałe kółka TPR |
| Rozmiar koła:: | 4x2 cale |
5-calowe, 125-milimetrowe szare koła bieżnika Total Brake PVC Średnie kółka z osłonami przeciwpyłowymi do wózków
| Nazwa produktu: | 5-calowe, 125-milimetrowe szare koła bieżnika Total Brake PVC Średnie kółka z osłonami przeciwpyłowy |
|---|---|
| Styl:: | Kółka blokujące do średnich obciążeń z osłonami przeciwpyłowymi |
| Kolor koła:: | Szary |
360 kg Ładowanie kierunkowe blokujące kółka obrotowe, kółka o dużej wytrzymałości 150 mm
| Nazwa produktu: | Kółka obrotowe z białego nylonu o średnicy 150 mm i dużej wytrzymałości, pomalowane na zielono, z bl |
|---|---|
| Styl:: | Kółka do dużych obciążeń pomalowane na zielono |
| Type:: | Total brake |
PVC 154lbs Ładowanie 50 mm gwintowanych kółek trzpieniowych z hamulcami do pralek
| Nazwa produktu: | Gwintowany trzpień PVC 154lbs Ładowanie 50 mm lekkich kółek z hamulcami do pralek |
|---|---|
| Styl:: | Podwójne kółka z trzpieniem pcv |
| Średnica koła:: | 2" |
66LBS Pojemność Red Wheels Gwintowane kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | 66LBS Pojemność Czerwone koła Obrotowe gwintowane główki trzpienia Lekkie hurtownie kółek z PVC |
|---|---|
| Styl:: | Lekki obrotowy trzpień z kółkami z pcv |
| Rozmiar koła:: | 50 mm x 2,03 cm |
Wielkość płytki górnej 2-6 cali ciężkie koła do ciężkich obciążeń i wydajności
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
Wykorzystuje się w tym celu urządzenia, które są w stanie wykorzystać do wykonywania określonych zadań.
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |

