Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate braked swivel castors ] mecz 141 produkty.
2-calowe podwójne kółka przemysłowe z otworem na śrubę Czarne gumowe kółka z hamulcami typu europejskiego
| Nazwa produktu: | 2-calowe podwójne kółka przemysłowe z otworem na śrubę Czarne gumowe kółka z hamulcami typu europejs |
|---|---|
| Styl:: | Gumowe kółka skrętne z podwójnymi kołami |
| Kolor koła:: | Czarny |
4-calowe wytrzymałe aluminiowe rolki poliuretanowe z obrotowym łożyskiem kulkowym
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |
Rozstaw otworów montażowych 25 cali, koła do wózków, wytrzymałe, zaprojektowane do wózków, z płytą o wymiarach 4 x 45 cali i solidną konstrukcją
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
8-calowe duże czarne gumowe koło Obrotowa płyta Blokada boczna Pusty rdzeń Ciężkie kółka do wózków przemysłowych
| Nazwa produktu: | 8-calowe duże czarne gumowe koło Obrotowa płyta Blokada boczna Pusty rdzeń Ciężkie kółka do wózków p |
|---|---|
| Styl:: | Wydrążone gumowe obrotowe kółka do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
Ciężkie łożyska pionowe z gumowej górnej płyty rycynowej
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
4-calowe obrotowe kółka meblowe o udźwigu 200 kg do dużych obciążeń z łożyskiem wałeczkowym
| Nazwa produktu: | Sprzedaż fabryczna 4-calowe srebrne koło drążone 200 kg Udźwig Żeliwny obrotowy z hamulcami Wytrzyma |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe puste kółka meblowe |
| Rozmiar koła:: | 4 cale |
Płaski bieżnik 200 mm Ciche koło 300 kg Obrotowe kółko PU
| Nazwa produktu: | Hurtownia Duży rozmiar 200 mm Silent Wheel 300 kg Obrotowe kółka PU Heavy Duty |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, wytrzymałe kółka o średnicy 200 mm |
| Średnica koła:: | 200mm |
2-calowe, 50-milimetrowe podwójne kółka do wózków, przemysłowe, lekkie, czarne gumowe obrotowe talerze
| Nazwa produktu: | 2-calowe, 50-milimetrowe podwójne kółka do wózków, przemysłowe, lekkie, czarne gumowe obrotowe taler |
|---|---|
| Styl:: | Gumowe kółka skrętne z podwójnymi kołami |
| Kolor koła:: | Czarny |
Czarny / niebieski / zielony gumowy obrotowy / stały / koła hamulcowe do zastosowań w pomieszczeniach wewnętrznych / zewnętrznych 3-8
| Kolor: | Czarny/Niebieski/Zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka obrotowe/stałe/hamulcowe |
| Średnica koła: | 3-8 cali |
1-4 cali szerokości bieżnika Przemysłowe kółka obrotowe z precyzyjnym łożyskiem kulkowym do płynnego obracania
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |

