Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate braked swivel castors ] mecz 103 produkty.
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Ciężkie koła wózka z łożyskiem kulkowym 90-125 mm
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
Przemysłowe koła kołowe do 5000 funtów ciężkie z trwałymi kołami stalowymi
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
1-4 cali szerokość bieżnika Koła przemysłowe do temperatury do 300 ° F
| Materiał: | Stal/aluminium/plastik/guma |
|---|---|
| Średnica koła: | 2-12 cali |
| Ładowność: | Do 5000 funtów |
Podwójne łożyska kulkowe o średniej wielkości 4 cali średnicy koła do zastosowań ciężkich
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
4-calowe kółka skrętne średniego obciążenia z otworem na śrubę 1/4 cala i kołem szarym/czerwonym/niebieskim/pomarańczowym/zielonym/białym
| Load Capacity: | 300 Lbs |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
Zamknięcie Mount Koła wózka ciężkiego zębaty Stem Bolt Otwór spacjacja 2,5 cali dla zastosowań ciężkich
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Rodzaj łożyska łożyska kulkowe łożyska średnioobciążone koła 4 cali szerokość koła szarość kolor koła
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Brake Type: | Side Lock |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Kółka przemysłowe gumowe z możliwością personalizacji, niebrudzące, do ciężkich obciążeń, przeznaczone do zastosowań przemysłowych i transportu materiałów
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Stalowe kółka 100-300 kg pojemności ładunkowej z 3-8 kółkami gumowymi
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
| Cechy: | konfigurowalny |

