Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate braked swivel castors ] mecz 103 produkty.
Wielkość płyty górnej 2-6 cali i szerokość kół 1-4 cali Koła przemysłowe do zastosowań ciężkich
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
125mm Średnica 770LBS Swivel Lock Żaroodporne kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | Koło żaroodporne o średnicy 125 mm o dużej wytrzymałości 770LBS Pojemność Obrotowe kółka przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, odporne na ciepło kółka o średnicy 125 mm |
| Średnica koła:: | 125 mm |
150x50mm czarna guma blokada obrotowa Heavy Duty żeliwny rdzeń gumowe kółka do wózka
| Nazwa produktu: | 150x50mm czarne gumowe koło blokada skrętna Heavy Duty żeliwny rdzeń gumowy wózek na kółkach hurtown |
|---|---|
| Styl:: | Kółko z hamulcem bocznym 150 mm |
| Rozmiar koła:: | 150x50mm |
Kółka do wózków o dużej wytrzymałości 100x50mm 4-calowe kółka obrotowe z czarnej gumy z rdzeniem żelaznym
| Nazwa produktu: | 100x50mm 4-calowe kółka obrotowe Czarny żelazny rdzeń Gumowy Heavy Duty Trolley Caster Wheels Suppli |
|---|---|
| Styl:: | 100mm żelazne gumowe kółko |
| Rozmiar koła:: | 100mm |
5-calowe miękkie koło 130 kg Udźwig gwintowany Stem Obrotowe średnie obciążenie PU 304SS Koła samonastawne Producent Chiny
| Nazwa produktu: | 5 Inch Soft Wheel 130kg Capacity Threaded Stem Swivel Medium Duty PU 304SS Caster Wheels Producent C |
|---|---|
| Styl:: | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Typ łożyska:: | Łożysko kulkowe |
300 kg 6x2 "odporna na rdzę sztywna płyta 304SS Pu Caster Wheel
| Nazwa produktu: | WBD produkuje 6x2 "odporną na korozję sztywną płytę 304SS Czerwone PU kółka do wózków do owoców |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymały, sztywny zestaw kołowy PU 304ss |
| Kolor koła:: | czerwony |
Udźwig 230 kg TPR Płyta obrotowa Miękkie kółka Łożysko kulkowe Koła samonastawne 125 mm
| Nazwa produktu: | Sprzedaż fabryczna 230 kg Pojemność 125 mm Szara płyta obrotowa koła TPR Miękkie, wytrzymałe kółka, |
|---|---|
| Styl:: | Kółka skrętne TPR o średnicy 125 mm, do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 125 mm |
Czarny / niebieski / zielony gumowy obrotowy / stały / koła hamulcowe do zastosowań w pomieszczeniach wewnętrznych / zewnętrznych 3-8
| Kolor: | Czarny/Niebieski/Zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka obrotowe/stałe/hamulcowe |
| Średnica koła: | 3-8 cali |
Przemysłowe 5 cali średnioodpowiedzialne koła obrotowe PU z trwałym i gładkim układem walcowania
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
Aluminiowe koła przemysłowe z zawieszeniem obrotowym, łatwe w manewrowaniu
| Rodzaj koła: | Tworzywo sztuczne/guma/poliuretan/fenol/rowek w kształcie litery V/stal |
|---|---|
| Średnica koła: | 2-12 cali |
| Zatrzymaj: | Tak/Nie |

