Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate braked swivel castors ] mecz 141 produkty.
3 "przezroczyste koło M10 gwintowany trzpień obrotowe krzesło biurowe kółka dekoracja mebli
| Nazwa produktu:: | 3 "przezroczyste koło M10 gwintowany trzpień obrotowe krzesło biurowe kółka dekoracja mebli |
|---|---|
| Kolor koła:: | Przezroczysty |
| Materiał koła:: | PU |
8-calowe kółka sprężynowe o dużej wytrzymałości, 770lbs Ładowanie ciężkich kółek poliuretanowych
| Nazwa produktu: | 8-calowe garaże z podwójnymi sprężynami o nośności 770lbs z żelaza pu heavy duty |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe z podwójną sprężyną |
| Średnica koła:: | 8 cali |
880LBS Pojemność Odporne na ciepło obrotowe 6-calowe kółka do suszenia na kółkach na kółkach
| Nazwa produktu: | 880LBS Pojemność Odporne na ciepło Koło obrotowe 6 "Suszarka do wózków Wózek Kółka Producent Ch |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka do wózka do suszenia |
| Pojemność:: | 880 funtów |
1-4 cali szerokość bieżnika Koła przemysłowe do temperatury do 300 ° F
| Materiał: | Stal/aluminium/plastik/guma |
|---|---|
| Średnica koła: | 2-12 cali |
| Ładowność: | Do 5000 funtów |
Rodzaj łożyska łożyska kulkowe łożyska średnioobciążone koła 4 cali szerokość koła szarość kolor koła
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Brake Type: | Side Lock |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Wytrzymałe 6-calowe kółko z gumy termoplastycznej 550LBS Sztywne kółka kierunkowe TPR Ciche
| Nazwa produktu: | Wytrzymałe 6-calowe termoplastyczne gumowe koło 550LBS Sztywne kierunkowe kółka TPR Ciche |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne koła TPR do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
Kółka przemysłowe gumowe z możliwością personalizacji, niebrudzące, do ciężkich obciążeń, przeznaczone do zastosowań przemysłowych i transportu materiałów
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Podwójne łożyska kulkowe o średniej wielkości 4 cali średnicy koła do zastosowań ciężkich
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Ciężki 2,5 cali Bolt Hole Spacing Koła wózka 90-125mm Do wózków
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Stalowe kółka 100-300 kg pojemności ładunkowej z 3-8 kółkami gumowymi
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
| Cechy: | konfigurowalny |

