Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate braked swivel castors ] mecz 141 produkty.
50mm przezroczyste kółka meblowe do gwintowanych trzpieni Chromowane miękkie kółka obrotowe z zamkiem
| Nazwa produktu:: | Przezroczyste kółka o średnicy 50 mm do mebli z trzpieniem gwintowanym Chromowane miękkie kółka obro |
|---|---|
| Kolor koła:: | Jasne |
| Materiał koła:: | PU |
5 cali szerokości koła Zinkem pokryte koła średniego obciążenia do zastosowań o średnim obciążeniu
| Całkowita wysokość: | 5-3/4 cala |
|---|---|
| Rodzaj hamulca: | Zamek boczny |
| Skończ.: | Ocynkowana |
Koła z miękkimi łożyskami kulkowymi o średnicy 200 mm z miękkiego TPR o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Średnica 200 mm Duży rozmiar Miękkie koło TPR Szare, stałe, wytrzymałe kółka Producent Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Stałe, wytrzymałe kółka TPR o średnicy 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 CM |
Pojemność koła 4 cali średnica górnej płyty promienie obrotowe 3-1/2 cali dla ciężkich ładunków i dużej pojemności ciężkości
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
2816LBS Pojemność żeliwna 4 zestawy kółek PU Dwa łożyska kulkowe
| Nazwa produktu: | 2816LBS Pojemność Zestaw dla zwierząt Żeliwny rdzeń Płyta koła PU Sztywne, wytrzymałe kółka Producen |
|---|---|
| Styl:: | Stałe, wytrzymałe kółka z żelaznym rdzeniem |
| Rozmiar koła:: | 4 cale |
Solidne 4-calowe koła z gwintowanym trzpieniem obrotowe kółka na kółkach
| Nazwa produktu: | YLcaster dostarcza 4-calową głowicę obrotową z gwintowanym trzpieniem do średnich obciążeń ze stali |
|---|---|
| Styl:: | Mostek skrętny pa 304ss kółka |
| Typ łożyska:: | Łożysko ślizgowe |
Wielkość płyty górnej 2-6 cali i szerokość kół 1-4 cali Koła przemysłowe do zastosowań ciężkich
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
450 kg Ładowanie ciężkich kółek
| Nazwa produktu: | 200mm płyta górna z podwójnym łożyskiem kulkowym aluminiowy rdzeń pu heavy duty kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe z aluminium do dużych obciążeń |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy |
50mm Blokada boczna koła PP Lekkie kółka do mebli
| Nazwa produktu: | Sprzedaż bezpośrednia Meble o rozmiarze koła 50 mm Użyj bocznej blokady Obrotowa płyta PP Lekkie kół |
|---|---|
| Styl:: | 2-calowe lekkie kółka z PP |
| Łożysko:: | Nie |
Żeliwne kółka o dużej wytrzymałości o średnicy 125 x 50 mm ze smarowniczką
| Nazwa produktu: | Koło żeliwne o średnicy 125 x 50 mm z pustym rdzeniem o pojemności 230 kg, o dużej wytrzymałości, na |
|---|---|
| Styl:: | Ciężkie, sztywne kółka żelazne 125x50mm |
| Rozmiar koła:: | 125x50mm |

