Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
100mm 396lbs czarne gumowe wytrzymałe kółka z bocznym zamkiem
| Nazwa produktu: | WBD produkuje 100mm 396lbs czarne gumowe obrotowe kółka o dużej wytrzymałości z boczną blokadą |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń 4 "z gumy żelaznej |
| Rozmiar koła:: | 4 cale x 2 cale |
OEM 125mm ciężkie koła kołowe 200kg pojemność stała płytka koła kołowe Producent
| Nazwa produktu: | OEM Koło gumowe 125mm 200kg Pojemność stała płytka ciężkie koła |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe gumowe stałe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 5 cali |
150mm Iron Core Heavy Duty Kółka Logo Konfigurowalne
| Nazwa produktu: | 150mm żelazny rdzeń gumowe stałe koło Logo Konfigurowalne kółka o dużej wytrzymałości na sprzedaż |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe gumowe, stałe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
Sztywne koła Stała płyta Wytrzymałe kółka o średnicy 6 "średnica 880lbs Pojemność
| Nazwa produktu: | 6-calowa średnica 880 funtów Pojemność PP Sztywne koło Stała płyta Wytrzymałe kółka Fabryka Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka o średnicy 6 cali |
| Rozmiar koła:: | 6" |
Solid Core 8-calowe kółka obrotowe do mebli o pojemności 660LBS
| Nazwa produktu: | Hurtownia WBD 8-calowe duże koło 660LBS Pojemność Płyta obrotowa Srebrne żeliwne kółka o dużej wytrz |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe, wytrzymałe żelazne kółka obrotowe |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
Hamulec boczny 660lbs Udźwig Kółka do dużych obciążeń Płytka obrotowa
| Nazwa produktu: | Hamulec boczny 660lbs Nośność Czarne plastikowe kółka do dużych obciążeń Płyta obrotowa na sprzedaż |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń 660lbs pp |
| Rozmiar koła:: | 4x2 cale |
Plastikowe obrotowe kółka o dużej wytrzymałości o wymiarach 150 x 50 mm z pojedynczym hamulcem
| Nazwa produktu: | Produkcja Rozmiar 150X50mm Czarne kółka Plastikowe obrotowe kółka o dużej wytrzymałości z pojedynczy |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, wytrzymałe kółka pp 150 mm |
| Rozmiar koła:: | 150x50mm |
125mm 550lbs Pojemność Heavy Duty Kółka Gumowe podwójne hamulce hurtowe
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| Kolor koła:: | Czarny + srebrny |
Guma 150mm 510lbs Ładowanie ciężkich kółek z hamulcem bocznym
| Nazwa produktu: | 150mm 510lbs górna płyta obrotowa żelazny rdzeń gumowe wytrzymałe kółka z bocznym hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń z gumy żelaznej |
| Rozmiar koła:: | 5 cali x 2 cale |
Kółka o dużej wytrzymałości 200 mm 462 funty z całkowitym hamulcem
| Nazwa produktu: | 200mm 462lbs górna płyta obrotowa stalowy rdzeń gumowe wytrzymałe kółka z całkowitym hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Kółko gumowe z rdzeniem stalowym do dużych obciążeń |
| Leczenie wspornika:: | Kataforeza |

