Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
Stalowe koła koła wielkości 100*100*85*85 Więcej produktów do zastosowań ciężkich
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
| Rodzaj: | Obracać |
38 kg Ładowanie 50 mm kół nylonowych, kółka z nylonu ISO9001 o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | 50mm 38kg nośność pa pedał hamulca górna płyta otwór na śrubę nylonowe obrotowe lekkie europejskie k |
|---|---|
| Styl:: | Nylonowe, lekkie kółka przemysłowe typu europejskiego |
| Kolor koła:: | Biały |
4x2-calowe niebieskie kółka obrotowe z hamulcem bocznym do dużych obciążeń Kółka do wózka
| Nazwa produktu: | Trwałe 4x2-calowe niebieskie koła z pełnym hamulcem bocznym Obrotowe kółka do wózków o dużej wytrzym |
|---|---|
| Styl:: | Niebieskie kółko z hamulcem bocznym z PU |
| Rozmiar koła:: | 4x2 cale |
Talerz obrotowy Heavy Duty Kółka Wózek Koła Z Blokadą Boczną 125x50mm Czarne Twarde Szkło Nylonowe Koło
| Nazwa produktu: | 125x50mm czarne twarde szkło wypełnione nylonowe koło patera obrotowa Heavy Duty kółka do wózka z bl |
|---|---|
| Styl:: | Kółko z hamulcem bocznym 125 mm |
| Rozmiar koła:: | 125x50mm |
Montowanie płytek Super ciężkie koła 4 x 4,5 cali Rozmiar płyty 7,5 cali Ogólna wysokość Idealny do magazynu
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
1188LBS Żelazny rdzeń Poliuretanowe kółka do dużych obciążeń Obracanie o 360 ° 8x2-calowe PU Bieżnik Obrotowe kółka do wózków
| Nazwa produktu: | 8x2-calowe obrotowe kółka z bieżnikiem PU 1188LBS Pojemność Żelazny rdzeń Poliuretanowe kółka do duż |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw skrętny do dużych obciążeń z PU |
| Kolor koła:: | zielony + czarny |
Heavy Duty super heavy duty roller z czarnym kołem zoptymalizowanym do ruchu ciężkich maszyn i sprzętu przemysłowego
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
1188LBS Sztywne kółka o dużej wytrzymałości o średnicy 200 mm o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 1188LBS Sztywne koło przemysłowe o dużej ładowności o średnicy 200 mm do dużych obciąż |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka o średnicy 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 cm |
125mm Średnica 770LBS Swivel Lock Żaroodporne kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | Koło żaroodporne o średnicy 125 mm o dużej wytrzymałości 770LBS Pojemność Obrotowe kółka przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, odporne na ciepło kółka o średnicy 125 mm |
| Średnica koła:: | 125 mm |
Powierzchnia widoczna:
| materiał koła: | poliuretan |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |

