Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 253 produkty.
6-calowe zielone koła poliuretanowe 450 kg Obrotowe żeliwne kółka do wózków PU Heavy Duty
| Nazwa produktu: | 6-calowe zielone koła poliuretanowe 450 kg Obrotowe żeliwne kółka do wózków PU Heavy Duty |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe obrotowe kółka do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
880LBS Pojemność Odporne na ciepło obrotowe 6-calowe kółka do suszenia na kółkach na kółkach
| Nazwa produktu: | 880LBS Pojemność Odporne na ciepło Koło obrotowe 6 "Suszarka do wózków Wózek Kółka Producent Ch |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka do wózka do suszenia |
| Pojemność:: | 880 funtów |
Ciężki Czerwony Koło Żelazne Koło Środkowe łożysko kołowe do 837lbs Pojemność ładunkowa Zink pomalowany
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Centrum koła: | żelazo |
| Kolor: | Czerwony |
8-calowe żeliwne koła Heavy Duty Obrotowa płyta Żelazo PU Przemysłowe kółka do wózków Kółka Zielone
| Szerokość koła: | 2 cale |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Wytrzymałe żelazne kółka PU |
176lbs 75mm Żółty SS Ciężkie koła wózka Koła do wózków spożywczych
| Nazwa produktu: | 176lbs 75mm żółty poliuretanowy obrotowy średnioodpowiedzialny koła z stali nierdzewnej |
|---|---|
| Styl:: | Pozostałe maszyny i urządzenia, z stali nierdzewnej |
| Typ łożyska:: | Precyzyjne łożysko kulkowe |
Sztywna płyta poliuretanowa 6x2 cala PU Heavy Duty Przemysłowe kółka do wózków
| Nazwa produktu: | 6x2-calowy niebieski poliuretanowy sztywny talerz PU Heavy Duty Industrial Trolley Kółka Dostawy |
|---|---|
| Styl:: | Niebieskie sztywne kółko z PU |
| Rozmiar koła:: | 6x2 cale |
8-calowe kółko samonastawne o dużej wytrzymałości, kółka do dużych obciążeń TPR
| Nazwa produktu: | 4-calowe 5-calowe 6-calowe 8-calowe wszelkiego rodzaju dostawców kół samonastawnych do dużych obciąż |
|---|---|
| Styl:: | Kółka o dużej wytrzymałości |
| Kolor koła:: | Kolorowy |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Koła wózków ciężkie koła gumowe średnica 8 cali wysokość 125 mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
5 cali całkowita wysokość poliuretanowe koła do ciężkich zadań 1000 funtów pojemność ładunkowa łożysk kulkowy wliczone
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |

