Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley caster wheels ] mecz 247 produkty.
4.5 Inch Heavy Duty Nieczerwona Stalowa Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Wyniki badań naukowych
| Nazwa produktu: | 8 cali obrotowe wielkie koło 540 kg pojemność każdy zielony PU ciężkie urządzenia przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe wytrzymałe kółka przemysłowe z poliuretanu |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
Czarny żaroodporny obrotowy wózek do piekarnika 5-calowe wymienne kółka
| Nazwa produktu: | 5-calowa, wytrzymała, czarna płyta obrotowa do piekarnika, odporna na wysoką temperaturę fabryka kół |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe obrotowe kółka odporne na ciepło |
| Średnica koła:: | 5 cali |
6-calowe okrągłe bieżniki Pu Miękkie sztywne kółka Koła do wózków przemysłowych o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | 6-calowy okrągły bieżnik z aluminiowym rdzeniem Pu Miękkie kółka Heavy Duty Industrial Trolley Wheel |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe koła do wózków przemysłowych |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
PU 6 Inch Locking Swivel Casters, 1350 kg pojemności
| Product Name: | 6 inch top plate swivel large size cast iron core pu super heavy duty caster wheels customize |
|---|---|
| Style:: | Super heavy duty pu caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
150x50mm Czarne kółka przemysłowe Obrót o 360 ° Aluminiowe gumowe kółka Heavy Duty
| Nazwa produktu: | 150x50mm Czarne kółka przemysłowe Obrót o 360 ° Aluminiowe gumowe kółka Heavy Duty |
|---|---|
| Styl:: | Aluminiowe, gumowe, wytrzymałe kółko obrotowe |
| Kolor koła:: | Czarny + srebrny |
Aluminiowe pomarańczowe kółka obrotowe o średnicy 150 mm Koła przemysłowe do dużych obciążeń
| Nazwa produktu: | Średnica 150 mm Korea Typ Aluminiowe pomarańczowe Pu Kółka obrotowe Heavy Duty Industrial Wheels Sup |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe koła przemysłowe do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 150 MM |
Poręczny 230 kg Udźwig 5-calowe blokowane kółka obrotowe z zielonym wspornikiem
| Nazwa produktu: | 5-calowa płyta górna obrotowa stała sztywna blokada rdzeń pp czarna elastyczna guma wytrzymałe kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe do dużych obciążeń z elastycznej gumy |
| Pojemność:: | 230 kg |
Ciężki 2,5 cali Bolt Hole Spacing Koła wózka 90-125mm Do wózków
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
8-calowy płaski bieżnik PU Koło z czerwonym poliuretanem Obrotowe kółka do wózków do wózków przemysłowych
| Nazwa produktu: | 8-calowy płaski bieżnik PU Koło z czerwonym poliuretanem Obrotowe kółka do wózków do wózków przemysł |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe obrotowe kółka do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |

