Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Heavy Duty 5-calowe kute gumowe kółka Blokada boczna Przemysłowe żeliwne kółka do wózków Hurtownia
| Szerokość koła: | 50mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Gumowe kółka do dużych obciążeń |
12-calowe koła z kutej stali Super Heavy Duty Kółka obrotowe Obciążenie 3000 kg
| Nazwa produktu: | 12-calowe kute stalowe koła obrotowe Super Heavy Duty Obrotowe kółka 3000 kg Ładowność |
|---|---|
| Styl:: | Super wytrzymałe pojedyncze koło samonastawne |
| Kolor koła:: | Srebro |
125mm Średnica 770LBS Swivel Lock Żaroodporne kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | Koło żaroodporne o średnicy 125 mm o dużej wytrzymałości 770LBS Pojemność Obrotowe kółka przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, odporne na ciepło kółka o średnicy 125 mm |
| Średnica koła:: | 125 mm |
0375 cali Wielkość dziury śruby Super ciężkie koła koła poliuretanowe 4 x 45 cali Wielkość płyty Robustne koła o dużej pojemności
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
837lbs Pojemność koła Industrial Caster 144mm Ogólna długość Gładki łatwy ruch
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Całkowita długość: | 144 mm |
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
Powierzchnia widoczna:
| materiał koła: | poliuretan |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
Koło kołowe z żelazem PU 100 mm dla wyższej zdolności nośnej
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
| Kolor: | czerwony |
Płytki Stem Bolt Otwór ciężkie rolki z cynkiem pomalowany uchwyt dla przemysłu
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Całkowita długość: | 144 mm |
| Ładowność: | Do 85 kg |
Czerwony ciężki rolki 837lbs pojemność ładunkowa łożysk kulkowy koło żelazne Centrum cynizowane
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
144mm Polyuretanu Ciężkie koła kołowe podwójne łożyska kulkowe Czerwone żelazo PU Gładki ruch
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| Całkowita długość: | 144 mm |

